Na lovu odhalí nečekané: Kdo Ruppertovi zlomil prst a co je zač Miloš Háma?

Další díl hvězdného speciálu je tady a s ním i známí hosté, kteří nám odhalí své vybroušené, ale i tupější znalosti. Na co se už v sobotu 14. května můžeme těšit? V první řadě to budou samozřejmě naši soutěžící Matěj Ruppert, Kristýna Leichtová, Marek Adamczyk a jak se zdá i méně známý bratr Aleše Hámy, blonďatý Miloš Háma. Jakými znalostmi se blýsknou? A obhájí Matěj Ruppert jeho image nejchytřejší celebrity v showbyznysu?

FOTO:  TV Nova

Háma, Miloš Háma

V dalším díle Na lovu nás čeká skutečně hvězdná sestava, která se ovšem neobejde bez menších hendikepů i schizofrenních výlevů. Hned v úvodu se například můžeme těšit na alter ego Aleše Hámy, tedy Miloše Hámu. Ten se podle všeho živí logopedií a vzhledem k počínající vadě řeči některých účinkujících si bohužel vzal do parády i své kolegy z Na lovu.

FOTO:  TV Nova

​​​Zlomeniny, kam se podíváš

I když se soutěžícím nakonec šlapání na jazyk podaří zlomit, záhada zlomeného malíčku Matěje Rupperta zůstane obestřena tajemstvím. Množství výskytu zlomenin v okolí herce Marka Adamczyka je ovšem více než podezřelé a je na místě se ptát, zda zlomené kotníky jeho přítelkyně Evy Samkové a malíček Matěje Rupperta nemají souvislost. Dočkáme se od moderátora Ondřeje Sokola zlomového odhalení?

FOTO:  TV Nova

Zapůsobí půvab na našeho lovce?

Kromě zlomených článků se můžeme těšit i na půvabnější část týmu. Tou bude bezesporu herečka Kristýna Leichtová, která svým šarmem dost možná okouzlí i samotného Lovce. Nebo že by snad obměkčila i Kvízovou dámu? Hvězda Comebacku nám své zbraně ukáže už v sobotu 14. května na Nově nebo s denním předstihem na Voyo!

FOTO:  TV Nova

Užijte si další speciál Na lovu v sobotu 14. května na Nově nebo s denním předstihem na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady