Nová výzva pro Petru Svobodu: Jak se připravuje na moderování Televizních novin?

V sobotním Volejte Novu jsme vám exkluzivně odhalili, že po dobu mateřské dovolené moderátorky Renáty Czadernové, ji za moderátorskám pultem vedle Petra Suchońě nahradí Petra Svoboda! Jak se nová dvojice připravuje na společné moderování? A je Petra nervózní?

Oba dva, Petr i Petra jsou už ostřílení moderátoři a tak se na novou výzvu v podobě společného moderování moc těší. "Já se samozřejmě těším moc. Je to skvělá příležitost, já chci zkusit něco nového. Petra znám už dlouho a vím, že je to pohodář. Takže z toho ani nemám velkou trému, i když samozřejmě z toho mám respekt," prozradila nám krásná moderátorka, s jakými pocity se teď potýká.


Na Petru tak čeká přestup z Odpoledních televizních novin a Petr jí tuto změnu vůbec neusnadňuje: "Já ji hodím do vody! Opřu se o stolek a řeknu tak teď mluv, " dělal si Petr srandu ze své nové pracovní partnerky. Později dodal, že Petře samozřejmě se vším pomůže a rád jí bude k rude, i když věří, že Petra jako zkušená moderátorka žádnou pomoc nebude potřebovat!


Jak probíhají jejich společné přípravy a čím se moderátoři uklidňují před živým vysílánímk zjistíte v reportáži!

Galerie

Nepřehlédněte:

SNADNÉ TO NEBYLO! Iveta Vítová se svěřila s prvními pocity po návratu do moderátorského křesla

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady