Podívejte se na ty nejlepší šaty z filmu Sex ve městě! Je libo róbu za půl milionu?

Podívejte se na ty nejlepší šaty z filmu Sex ve městě! Je libo róbu za půl milionu?
Zdroj: Oficiální zdroj

Právě móda je, tedy kromě příběhů čtyř hlavních hrdinek, nejpodstatnější částí filmu Sex ve městě. Podívejte se na nejluxusnější kousky, které si běžný smrtleník jen tak nepořídí!

Čtyři nerozlučné kamarádky, které jsou věčně obklopeny luxusem, také o tom je seriál Sex ve městě. I kdyby nemělo být na nájem, vždy se nějaké ty peníze na nákup zbrusu nových značkových bot najdou! Jako v pohádce se takto dá žít bohužel asi jen v New Yorku... nebo v seriálu. Populární série se ale dočkala také filmového zpracování, na kterém se rozhodně nešetřilo. Tolik přenádherných (a drahých!) šatů! Které jsou ty nejlepší?

 

1. Po desetileté známosti s Panem Božským se krásná a talentovaná spisovatelka Carrie (Sarah Jessica Parker) má konečně dočkat svého happyendu! Na svou vlastní svatbu dorazí v přenádherných svatebních šatech od návrhářky Vivienne Westwood... Pokud by si tyto šaty chtěl někdo koupit, vyšly by jej v přepočtu na půl milionu korun!

FOTO:  Oficiální zdroj

2. Mezi další ikonické šaty tohoto filmu patří tento zlato-bílý extravagantní kousek s obří květinou, ve kterém Carrie brázdí ulice New Yorku. V ulicích Prahy by podobné šaty s největší pravděpodobností vzbudily rozruch a mnozí by si možná klepali na čelo, v New Yorku je ale extravagance naprosto běžná a Carrie tak sklízí především obdivné a závistivé pohledy.

FOTO:  Oficiální zdroj

3. Nejen Carrie má ve filmu dokonalý šatník. Charlotte Yorková (Kristin Davis) si na Carriinu svatbu vezme úzkou černou róbu s rozšířením ve tvaru havraních per. Černá je sice poněkud nezvyklá barva pro družičku, ale pro módu jsou ochotné hrdinky tohoto filmu bořit veškeré hranice!

FOTO:  Oficiální zdroj

4. Na další fotku by se určitě neměli dívat ochránci zvířat – Samantha Jonesová (Kim Cattrall) ve filmu oblékla sněhobílý kožich, který je bezpochyby pravý. Vzala si ho na newyorský týden módy, kde jí ho jedna z demonstrujících dam polila červeným vínem.

FOTO:  Oficiální zdroj

5. Hrdinky filmu se neoblékají jen do nákladných a rozevlátých rób, Carrie lichotí také pánský styl. Pruhovaná růžová košile skvěle doplnila černo-bílou klasiku a kravata dodala celému outfitu pomyslnou tečku. Kabelka ve tvaru krabice na klobouky jen dokazuje, že Carrie v módě ráda experimentuje a nic pro ni není tabu!

FOTO:  Oficiální zdroj

6. Skvostné modré lodičky Manolo Blahnik se stanou symbolem celého filmu ve chvíli, kdy Pan Božský Carrie postaví vysněnou šatnu – právě tyto čerstvě koupené „Manolky“ v ní zaujmou čestné místo!

FOTO:  Oficiální zdroj

Na další módní skvosty se můžete podívat ve filmu Sex ve městě v neděli ve 20:00 na Nova Cinema!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nenapravitelný svůdce Jude Law: Pět dětí se třemi různými ženami! Co dalšího jste o něm nevěděli?

SNĚŽENKY A MACHŘI: Takhle vypadají hvězdy legendární komedie dnes!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady