ANKETA: Znovu sedmnáctiletý je plný sexy herců! Zac Efron nebo Matthew Perry?

ANKETA: Znovu sedmnáctiletý je plný sexy herců! Zac Efron nebo Matthew Perry?
Zdroj: Profimedia

Zac Efron! Miláček dam, který je zařazen mezi nejvíc sexy muže planety ale není jen sexsymbol. Je i velice talentovaný a umí i další věci! Věděli jste o něm a jeho filmové tvorbě těchto pár zajímavostí?

 Znovu sedmnáctiletý, Muzikál ze střední, Děda je Lotr a nebo třeba nově připravovaná Pobřežní hlídka! To je jen malý výčet filmů, které Zac za svůj poměrně krátký život stihl natočit. O tom, že má herecké nadání není pochyb, ale věděli jste například, že umí třeba i opravit auto?

Galerie

- Hercova nejoblíbenější aktivita je už mnoho let opravování aut! No přiznejte se, dámy, která z nás by nechtěla píchnout pneumatiku a nechat si pomoct od tohoto sexy chlapa!

- Možná se budete divit, ale zas tak velký chlap to bohužel není. Zac Efron totiž měří pouhých 173 cm, což je na muže poměrně málo!

- Zac nemá talent jen na herectví. Známý kat z talentové soutěže Simon Cowell mu nabídl nahrávací smlouvu! Zac ji ale odmítl s tím, že se chce naplno věnovat herectví.

Zac Efron

FOTO:  Oficiální zdroj

- Mladý herec se může pyšnit pohádkovým bohatstvím, on ale za jeho nejcennější majetek považuje autogramy hráčů ze svého baseballového týmu!

- Na konci natáčení měl Zac zdravotní potíže v podobě bolesti břicha. Nakonec se zjistilo, že je to slepé střevo a musel na operaci! Nakonec byl herec v pořádku a natáčení dokončil.

- Michelle Trachtenberg, která ve filmu Znovu sedmnáctiletý hraje Zacovu dceru, je ve skutečnosti o dva roky starší než Zac Efron.

- Facky, které krasavec Zac ve své roli Mika O’Donella ve filmu Znovu sedmnáctiletý dostal, byly všechny skutečné! Co myslíte, zasloužil si je?

Matthew Perry

FOTO:  Profimedia / oficiální zdroj

- Na své role se Zac poctivě připravuje a napřiklad na roli Mikea O’Donella ve filmu Znovu sedmnáctiletý se připravoval rovnou s mistrem. Hraje tam totiž mladší verzi hvězdy kultovního seriáu Přátelé Matthew Perryho! Ještě před nátáčením Zac poprosil Matthewa, aby mu pomohl s jeho typickými gesty a pohyby, aby ho ve filmu ztvárnil, co nejpřesněji.

Co myslíte povedlo se mu to? A kdo je víc sexy? Ostřílený a nezapomenutelný Matthew Perry alias Chandler z Přátel nebo vysportovaný mladíček Zac Efron? Hlasujte v anketě!


Nenechte si ujít rodinnou komedii Znovu sedmnáctiletý se Zacem Efronem v hlavní roli v pondělí 5. prosince v 15:05 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co dělá slavné trio z Harryho Pottera DNES? Z jednoho z nich je zombík!

Nenapravitelný svůdce Jude Law: Pět dětí se třemi různými ženami! Co dalšího jste o něm nevěděli?

SNĚŽENKY A MACHŘI: Takhle vypadají hvězdy legendární komedie dnes!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady