David Gránský a Vincent Navrátil jako žhavá dvojka! Co mají tihle dva hezouni společného?

David Gránský a Vincent Navrátil jako žhavá dvojka! Co mají tihle dva hezouni společného?
Zdroj: Oficiální zdroj

Tyto dva talenty znáte z oblíbených show a seriálů, jako je Ulice, Tvoje tvář má známý hlas nebo Gympl. Nyní se ale setkali ve společném projektu! Kde?

Jsou mladí, jsou vtipní a hlavně sexy! Ve filmu Vánoční Kameňák si David Gránský a Vincent Navrátil zahrají frajírky, kteří pořádně zahýbou s dějem a zvednou tlak nejedné slečně! Oba dva kluci jsou neskutečně talentovaní, David to dokázal především v show Tvoje tvář má známý hlas, kde se převtělil do nespočtu slavných osobností a předvedl tak neopakovatelná vystoupení, na která budeme ještě dlouho vzpomínat!

Vincent to v současné době dokazuje v seriálu Ulice, kde hraje bystrého studenta Tobiáše Slámu, který potřebuje pomoci s češtinou od krásné učitelky Terezy Jordánové v podání Patricie Solaříkové.

Galerie

Díl, ve kterém se všichni obyvatelé Kameňákova připravují na Vánoce, na vás dýchne příjemnou atmosférou a necháte se strhnout vtipy, kterými režisér F. A. Brabec rozhodně nešetří! Vánoční nálada je ve filmu všudypřítomná a vy se bezpochyby začnete těšit na Vánoce ještě víc než dosud!

Kdo si ale adventní čas vůbec neužívá, je starosta Pepan v podání Václava Vydry, který má ve Vánočním Kaměňáku kupu problémů.

Ve filmu se ale představí i další známí herci,  třeba svůdná Alice Bendová nebo Dana Morávková vás mezi sněhovými vločkami určitě okouzlí!

Film Vánoční kameňák můžete sledovat online na Voyo. Kromě toho, můžete na Voyo sledovat další oblíbené vánoční filmy a pohádky online.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Praha je v západních Čechách! odpověděla soutěžící. Ale to zdaleka nebylo to nejhorší

Nenapravitelný svůdce Jude Law: Pět dětí se třemi různými ženami! Co dalšího jste o něm nevěděli?

Sdílet

Nejnovější videa

Články