• TV Nova
  • Nenapravitelný svůdce Jude Law: Pět dětí se třemi různými ženami! Co dalšího jste o něm nevěděli?

Nenapravitelný svůdce Jude Law: Pět dětí se třemi různými ženami! Co dalšího jste o něm nevěděli?

Nenapravitelný svůdce Jude Law: Pět dětí se třemi různými ženami! Co dalšího jste o něm nevěděli?
Zdroj: Oficiální zdroj

Jude Law je známý především pro svůj neodolatelný šarm, krásnou tvář a nezpochybnitelný herecký talent. Tento londýnský rodák má za sebou už mnoho filmů, cen i uznání. Věděli jste o něm ale těchto pár zajímavostí?

1. Rodiče Juda Lawa byli obrovskými fanoušky legendární skupiny Beatles. Milovali píseň „Hey Jude", a proto svého syna pojmenovali právě podle této písně. Co na tom, že je to dívčí jméno? Jude s tím nikdy žádné problémy neměl a v jeho hvězdné kariéře mu to nijak neuškodilo.

FOTO:  Oficiální zdroj

2. Věděli jste, že tento nenapravitelný milovník a svůdce žen je pětinásobným otcem? Se svou o 7 let starší hereckou kolegyní Sadie Frost má tři děti a když se prý poprvé setkali, Jude necítil nic přirozenějšího než založit rodinu právě s touto půvabnou herečkou. Ačkoliv po rozvodu si za Sadie našel rychle náhradu v podobě nádherné Sienny Miller. Čtvrtá dcera Sophie je důsledkem kratičkého románku s modelkou a herečkou Samanthou Burke. Nejmladší holčička pochází také z krátkého románku, který měl Jude prý dokonce v Česku.

3. Jude opustil střední školu kvůli herecké kariéře. Žádnou školu herectví neabsolvoval, ale naštěstí nic takového ani nepotřeboval a na prkna, co znamenají svět, se dostal závratnou rychlostí. Hvězdou se stal v sedmadvaceti letech, kdy dostal hlavní roli ve filmu Talentovaný pan Ripley (1999), za roli playboye v tomto snímku získal nominaci na Oscara.

FOTO:  Oficiální zdroj

4. Prestižní magazín People jej zařadil mezi nejkrásnější lidi planety.

5. Jude však není jen pěkná tvářička, aktivně se také zajímá o ekologii. Není mu lhostejné, co se děje s naši planetou. Spolupracoval například na filmu pro organizaci Greenpeace a angažuje se i v jiných projektech. Ekologická aktivita je mezi umělci momentálně velice populární a je jedině dobře, že právě díky slavným osobnostem se tento nemalý problém dostává do širšího povědomí.

6. Juda už unavuje, že působí na veřejnost ve filmech většinou jako uhlazený milovník a jeho role jsou poněkud jednostranné. Myslí si, že na takových rolích nemůže naplno ukázat svůj herecký potenciál. Proto byl velice vděčný za roli ve filmu Anna Karenina, kde si zahrál stárnoucího byrokrata. Scéna, kde má poprvé dojít k manželskému styku s Annou (Keira Knigthley), je prý vůbec ta nejvíce asexuální, jakou kdy vytvořil.


FOTO:  Oficiální zdroj

Jeho další slavné filmy jsou například Návrat do Cold Mountain, Grandhotel Budapešť, Sherlock Holmes či Hugo a jeho velký objev.

Juda Lawa můžete vidět už dnes ve filmu Hugo a jeho velký objev v 15:25 na Nova cinema!

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Toho jste si ve filmu U MĚ DOBRÝ určitě nevšimli! Kam se propašoval Jan Hřebejk a co tam dělají Pokémoni?

Věděli jste to? Oscarový Heath Ledger se proslavil díky filmu 10 důvodů, proč Tě nenávidím!

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady