Romantika i vtip v novince O mě se neboj: Jak si svobodná matka poradí s lehkomyslným právníkem?

Televize Nova dotočila osmidílný romanticko-komediální seriál O mě se neboj. Příběh rozvádějící se matky v nesnázích (Veronika Arichteva) a sebevědomého právníka (Václav Matějovský), který zapomene na její rozvodové stání a způsobí tím celou řadu problémů, pro Novu produkovala společnost Dramedy Productions a režíroval Biser A. Arichtev. V hlavních rolích se, kromě ústřední dvojice, objeví také Lukáš Příkazký a Veronika Lapková.

„Natáčení bylo, přes všechnu náročnost realizace, zábava. Ve společnosti skvělé party herců a štábu a nakonec i mé ženy Veroniky jsme si to užili. Doufám, že si diváci naše postavy oblíbí a s pobavením budou sledovat jejich vtipné, napínavé i romantické peripetie doprovázené pohodovou muzikou. Seriál jsme celý natáčeli v reálném prostředí, bez využití ateliérů. I to se na jeho atmosféře výrazně promítá,“ shrnuje režisér Biser A. Arichtev, který spolu s producentem společností Dramedy Productions Filipem Bobiňskim stojí za divácky i kriticky úspěšnými sériemi poslední doby Guru a Kukačky.

FOTO:  Miroslav Kučera

​„O mě se neboj je seriál plný situací, které dnes a denně zažívá spousta z nás a také o tom, co se stane, když osud svede dohromady dva lidi naprosto odlišných povah a sociálního postavení. Otázkou pak je, zda to jejich životy může zásadně ovlivnit, a to k lepšímu,“ říká producent Dramedy Filip Bobiňski.

FOTO:  Miroslav Kučera

​„Při čtení scénáře a sledování prvních pracovních záběrů z O mě se neboj jsem se myšlenkami často vracel k divácky velmi oblíbeným romantickým komediím britského střihu. Ty mají, stejně jako náš seriál, společné to, že stylově proplétají osudy několika obyčejných ústředních hrdinů, které spojuje láska, osobitý humor, protikladné povahy a denodenní patálie, které musejí společně řešit,“ dodává kreativní producent televize Nova Michael Bütow.

FOTO:  Miroslav Kučera

​„Všichni jsme to brali jako takový dětský tábor. Každé natáčení je fajn, ale natáčení O mě se neboj mělo něco navíc. Nikdo netvrdí, že jsme se nikdy nepohádali nebo neměli složitější dny, ale ve finále se nám všem bude stýskat a nikomu se nechce domů. K tomu navíc vzniklo několik dílů seriálu, který bude bavit, dojímat a občas i překvapí,” shrnuje Václav Matějovský. Veronika Arichteva k tomu dodává: „Natáčení pro mě bylo trochu náročné vzhledem k tomu, že jsem byla na place skoro pořád a mám malé dítě. Ale všechno to vyšlo nad moje očekávání. Já i syn Luka jsme to zvládli bez slz a nějakých traumat z odloučení. Jsem vděčná, že jsem zase po pár letech mohla pracovat se svým mužem, jelikož si ho jako režiséra velmi vážím a líbí se mi jeho přístup k hercům. I k herečkám. Je super, že s náma hodně pracuje, i když toho času na place nebývá tolik.“

FOTO:  Miroslav Kučera

​„Natáčecí plán byl hodně nabitý, ale díky všem profesionálům, kteří se na natáčení podíleli, jsme to, myslím, zvládli skvěle. Úplně poprvé jsem na tomto projektu spolupracoval s Bisim a Vaškem Matějovským, který bude podle mne velkým překvapením pro televizní diváky, teda hlavně divačky,” říká Lukáš Příkazký a Veronika Lapková jej doplňuje: „Od Bisiho Arichteva jsem se toho hodně naučila a doufám, že jeho rady nezapomenu a využiji dál. Můj poslední natáčecí den jsem byla regulérně smutná. Přála bych si, aby byl seriál O mě se neboj pro diváky milým pohlazením v dnešní šílené době.“

Seriál O mě se neboj se natáčel v Praze, Středočeském kraji a Liberci od půlky února do poloviny dubna. V dalších rolích se objeví Roman Vojtek, Ivana Jirešová, Patricie Pagáčová, Sára Rychlíková, Martin Sobotka, Lucie Vondráčková, Jitka Asterová, Michal Kocourek a další.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady