Chuck Norris je zpět ve své nejslavnější roli! Kde tohoto kultovního herce uvidíte?

Chuck Norris je zpět ve své nejslavnější roli! Kde tohoto kultovního herce uvidíte?
Zdroj: TV Nova

Zná ho každý, kdo vyrůstal v devadesátých letech! Legendární texaský ranger, který kopem z otočky vyřešil jakýkoliv problém, je zpět!

Muž, který umí tleskat jen jednou rukou a je jediným, kdo dokázal porazit betonovou zeď v tenise, je zpět. Ano, řeč není o nikom jiném než o Chucku Norrisovi, který na FANDU přichází jako legendární Cordell Walker. Nejrychlejší ochránce zákona bude svými údery a kopy umravňovat záporáky od pondělí 28. listopadu denně od 18:20 vždy ve dvou dílech za sebou.


Byl to právě Walker Texas Ranger, který Chuckovi vynesl slávu nezdolného hrdiny, jenž se dokáže vypořádat se vším a nic pro něj není překážkou. Vtipy o tom, jak napočítal do nekonečna (dvakrát!) nebo chytil hada za nohy, se staly kultovními a Chuck je sám jejich vášnivým sběratelem.

FOTO:  Profimedia


Všichni jeho fanoušci tak mohou začít zářit štěstím a skákat radostí, protože Walker Texas Ranger se vrací na obrazovky a od pondělí 28. listopadu se nám ukáže vždy ve dvou dílech za sebou. Diváci FANDY se ale kromě seriálu mohou těšit i na výjimečnou spotovou kampaň…
 

Nepřehlédněte:

Návrat Terezy Pergnerové na obrazovky Novy! Bude moderovat novou reality show
NEPŘEHLÉDNĚTE: Na Smíchov se vrací kultovní seriály!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady