Neřízená střela Sandra Pogodová a další celebrity! Kdo vás v Hvězdné párty nejvíce bavil? ANKETA

Neřízená střela Sandra Pogodová a další celebrity! Kdo vás v Hvězdné párty nejvíce bavil? ANKETA
Zdroj: TV Nova

Čtvrtý díl Hvězdné párty byl opět plný soutěží, vtipných momentů a především známých tváří, které jste mohli vidět v úplně jiném světle. Jak se vám nový pořad líbí?

V roli soutěživých a uvolněných lidí, kteří bojují ve dvou týmech, přímo v prostředí hvězdného obýváku pod taktovkou moderátora Petra Rychlého, se představila herecká esa Míša Dolinová, Aleš Háma a hlasová koučka pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas Linda Finková v jednom týmu. Režisér Jakub Wehrenberg, herečka Sandra Pogodová a moderátor Dalibor Gondík byli jejich soupeři. Do čela soutěžních týmů se postavily kapitánky, které jsou v herecké branži jako ryby ve vodě – Markéta Pešková a Míša Baladová, které jsou obě herečky.

FOTO:  TV Nova

Soutěž otevírala obávaná hra Tik - Ťak Bum, ve které si soutěžící mezi sebou posílají mísu s klíčovými slovy a týmoví hráči hádají. Mísa s konfetami ovšem po nějakém čase vybuchne, nepatří tedy mezi ty nejoblíbenější, zato ale mezi ty nejvtipnější. Po hře s názvem Dva v jednom vedl tým Markéty už o pět bodů. K výraznému zvratu nedošlo ani při poslední hře Na text zapomeň. Oba týmy byly zkrátka pekelně vyrovnané a držely se po celou dobu párty v těsném závěsu za sebou.

FOTO:  TV Nova

Do finále o třicet tisíc korun si vítězka Markéta vzala Aleše Hámu. Společně pro děti z Nadace TV Nova vybojovali šest tisíc korun.

FOTO:  TV Nova

„Dobrá nálada je proto, že nalíváš,“ zhodnotila atmosféru večera neřízená střela Sandra Pogodová. A že v obýváku Petra Rychlého bylo veselo dokazuje průběh celého dílu, na který se můžete podívat ZDE.

 

 

Nepřehlédněte:

Exkluzivní VIDEO: Herci z Ulice a Ordinace se k sobě tulí na gauči. Co z toho nakonec bude?
Míša Maurerová ŠOKOVALA: Kdyby mě dali spát, tak určitě vyhrajeme!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady