VIDEO: Patricie Solaříková se poprvé představí v roli porotkyně! Prozradila, proč není normální divák

Již 21. října uvidí diváci Mezinárodního festivalu studentských filmů v Písku exkluzivní projekt Noc filmových nadějí. Do odborné poroty zasednou i známé tváře, například zpěvák Tomáš Klus nebo herečka z Ulice Patricie Solaříková. Jste zvědaví, jak bude představitelka Terezy Jordánové studentské snímky hodnotit? Podívejte se na reportáž!

Patricie Solaříková se v rozhovoru svěřila, že je sama velkou milovnicí festivalů a především těch filmových. Mladá herečka také uvedla, že si nesmírně cení toho, že byla do poroty vybrána a je připravena brát svou roli velmi zodpovědně.
 

FOTO:  TV Nova


Podle jakých kritérií bude Patricie snímky hodnotit a na co se nejvíc těší, se dozvíte v reportáži!
 

Co je to Noc filmových nadějí?

Na filmový maratón těch nejlepších studentských snímků "Noc filmových nadějí" se můžou těšit nejen diváci televize, ale nově i návštěvníci Mezinárodního festivalu studentských filmů Písek, a to již 21. října. Televize Nova je hlavním mediálním partnerem festivalu a svým projektem Noc filmových nadějí ho zahájí.

Originální projekt komerční televize Nova a nastupující filmové generace se poprvé konal na obrazovkách Novy v roce 2007. Minulý rok se projekt po třéleté pauze vrátil na obrazovky. Letos můžete sledovat Noc filmových nadějí od půlnoci v pátek 21. 10. až do rána na TV Nova, stejně jako na portálu Nova Plus, kde uvidíte i další, bonusové filmy.

Více informcí najdete ZDE

Sdílet

Nejnovější videa

Články