Leoš Mareš

Leoš Mareš je nejobsazovanějším moderátorem v České republice.

Přehrajte video Diskutujte o tvářích Novy

 

Narodil se 27.4. 1976 v Berouně. První zkušenost s mikrofonem získává ve svých 17 letech, kdy svým řečnickým umem ovládá během zájezdu do Německa celý autobus a poté i místní hasičskou zbrojnici. Po tomto úspěchu dostává nabídku stát se hlavním hlasatelem berounského zimního stadiónu. O rok později nastupuje na VŠE v Chebu a zároveň zde vyhrává konkurz na moderátora rádia Egrensis.

V roce 1997 dostává nabídku z pražské Evropy 2, kterou přijímá bez váhání, o rok později už moderuje ranní show a jako moderátor zde působí dodnes. V roce 2000 začíná se svým kolegou Patrikem Hezuckým vysílat legendární rubriku Mrázek ústředna, která později vychází také na CD a získává velký úspěch.

O rok později již pokračuje ranní show se dvěma moderátory v hlavní roli. Leoš Mareš a Patrik Hezucký rozjíždí vysílání v duchu tzv. pokleslé zábavy. Kromě práce v rádiu se Leoš také začíná věnovat hudbě. Celkem Leoš Mareš natočil 4 hudební desky.

Později se dostává také na televizním obrazovky a působí jako moderátor na televizi Nova. Začíná v pořadu PRÁSK!, kde uvádí společenskou rubriku. Pokračuje moderováním hudební show Eso a postupně následuje moderování třetí řady Superstar, reality show Big brother, Českého Slavíka, soutěže X-Factor a také nedávno odvysílané Česko Slovenské Superstar. Je čerstvě ženatý, se svojí manželkou má syna Jakuba. Leoš se stal dvakrát Mužem roku na Nově.

 

 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady