Souboj soutěžících z Tvojí tváře: Jak hodnotí Hvězdnou párty? A kdo vás bude bavit příští týden?

České celebrity, soutěžící z řad diváků, nejrůznější hry a hlavně velká dávka zábavy a humoru. Tak to je nová show Hvězdná párty, která vám zajistila pohodový čtvrteční večer. Pozadu nezůstane ani další díl, příští týden se proti sobě postaví Lucie Borhyová a Rey Koranteng. A souboj to bude zajímavý!

"Vítám vás ve svém obýváku," tak touto frází vás každý čtvrtek bude vítat moderátor Petr Rychlý, který se společně se dvěma hvězdnými týmy postará o to, abyste se i vy doma pořádně bavili.

FOTO:  TV Nova

V prvním díle se mezi sebou utkali soutěžící ze show Tvoje tvář má známý hlas - ty z první řady se postavili proti těm současným! O zábavu tak bylo postaráno! Všichni si večírek u Petra Rychlého užili! A další skvělou dávku humoru zažijete i příští čtvrtek, kde se proti sobě postaví oblíbená moderátorská dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng!

FOTO:  TV Nova

Co myslíte? Kdo z oblíbené dvoje moderátorů vyhraje? Na to se můžete těšit již příští čtvrtek v show Hvězdná párty ve 21:35 na Nově! V reportáži ale také zjistíte to, jak se hvězdy na záludné soutěže připravovaly a také to, na koho se kromě oblíbené moderátorské dvojice můžete příští týden těšit!

Nepřehlédněte:

VIDEO: V Hvězdné párty jde o nervy! Podívejte se na exkluzivní ukázku

Show HVĚZDNÁ PÁRTY startuje! S Petrem Rychlým to byla ohromná sranda, říká David Kraus

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady