Neumím pracovat pod tlakem! David Gránský předvedl ve Hvězdné párty i jiné kvality. Víte, jaké?

Páteční párty Petra Rychlého stála rozhodně za podívanou! Jak si Hvězdnou soutěž užil David Gránský a co pro něj bylo tvrdým oříškem? Podívejte se na rozhovor!

Páteční večer byl na obrazovkách ve znamení nové soutěže, Hvězdné párty, kterou moderuje oblíbený herec z Ordinace, Petr Rychlý. Diváci se mohli těšit na účastníky první a současné řady Tvoje tvář má známý hlas a o zábavu rozhodně nebyla nouze! Mezi těmito dvěma týmy panovala zdravá rivalita a oba se snažily předvést co nejlepší výkon, a tedy vyhrát.
 

FOTO:  TV Nova


Jak si vedl jeden z nejmladších soutěžících David Gránský? I když si to podle svých slov bezesporu užil, nebylo to rozhodně jen tak a pořádně se u toho zapotil! Prozradil nám, že neumí pracovat pod tlakem a soutěžní otázky a úkoly byly mnohem náročnější, než si původně myslel. Z každé disciplíny měl prý David strach. Není to totiž tak jednoduché jako u televizní obrazovky!
 

FOTO:  TV Nova

 

První díl této soutěže si však užili naprosto všichni soutěžící a rozhodně to nebylo jen díky alkoholu, který je malinko uvolnil! David to však s alkoholem nepřeháněl a to se jemu i celému týmu vyplatilo! Podívejte se na celý rozhovor s Davidem

 

FOTO:  TV Nova


 

Nepřehlédněte:

Adam Mišík v nové roli! Jako účastník show Hvězdná párty ukáže, jaký je hráč!


VIDEO: Prásk! mládeži nepřístupný! Těšte se na erotická přiznání českých hvězd

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady