Výjimečný díl pořadu Na baru: Dáda Patrasová bude levitovat nad zemí!

Výjimečný díl pořadu Na baru: Dáda Patrasová bude levitovat nad zemí!
Zdroj: TV Nova

Hostem dalšího dílu pořadu Na baru bude herečka a zpěvačka Dáda Patrasová (60). A rozhovor s ní bude bez jakýchkoliv pochybností opravdu kouzelný!

Dagmar Patrasová se prosadila na přelomu osmdesátých let jako jedna z nejkrásnějších hereček své doby. Všichni znají její filmy Anděl svádí ďábla, Trhák, Vrchní, prchni! nebo seriály Návštěvníci a Arabela.

Později se prosadila jako moderátorka dětských pořadů a zpěvačka řady oblíbených písní několika generací malých předškoláků a školáků.

FOTO:  TN.cz


Herečka zažívala poslední rok smutné období kvůli nevěře svého manžela Felixe Slováčka, který příliš netajil svou mladou milenku, kterou veřejně vodí na společenské akce. I na ni se ale usmálo štěstí a má novou lásku. Jak se jí v jejím novém vztahu daří?

Naposledy na ni byla upnuta pozornost kamer díky její dceři Anně Slováčkové, která exceluje v show Tvoje tvář má známý hlas. Jak hodnotí účast své dcery?

Ve středu 12. 10. bude Dáda nejen odpovídat na dotazy čtenářů, ale také levitovat nad zemí. Na bar totiž spolu s ní dorazí nejznámější český kouzelník Pavel Kožíšek i se svým talentovaným synem. A herečku doslova a do písmene zvědnou ze židle.

Otázky pište ZDE! A přímý přenos sledujte DNES V 17.30 NA NOVAPLUS!
 
Sdílet

Nejnovější videa

Články