Návyková záležitost: Hvězdná párty má potenciál stát se hitem. VIDEO

Již ve čtvrtek večer čeká diváky televize Nova další novinka letošního televizního podzimu. Zábavná soutěž celebrit Hvězdná party má potenciál přitáhnout k obrazovkám nejen milovníky her a nápaditého humoru.

Napadlo vás někdy, jak se asi chovají vaše oblíbené české hvězdy, když nemají prostor na to se kontrolovat? Jestli je vaše odpověď kladná, a navíc nezkazíte žádnou legraci, tak je tahle show přesně vám ušitá na míru! Tady totiž jde o nefalšované situace plné humoru, který vás rozesměje k pláči!

 

Tým s nejvyšším počtém bodů bude hrát o skutečné peníze. Soutěžící - tedy divák vítězného týmu a jedna celebrita, kterou onen divák vybere, čeká finálové kolo s deseti více či méně záludnými otázkami. Když soutěžící - divák odpoví na všechny otázky správně, vyhraje 30 tisíc pro sebe a 15 tisíc na dobrou věc - Nadace Nova je věnuje vybrané charitativní organizaci. Pokud odpoví správně na méně, než všech deset otázek, dostane za každou správně zodpovězenou tisíc korun!


Galerie


 

V první epizodě pořadu se představí hvězdy populární show Tvoje tvář má známý hlas – Hana Holišová, David Kraus, Adam Mišík, Ivana Jirešová, David Gránský a Anna Slováčková. Připravte si něco dobrého k pití a udělejte si pohodlí na svém gauči, Hvězdná párty začíná zítra po Ordinaci v růžové zahradě 2.

Televize Nova natáčí show Hvězdná párty na základě zahraniční licence formátu Hollywood Game Night společnosti NBC Universal. Formát byl úspěšně uveden ve více než deseti zemích po celém světě. Americká verze už posbírala celou řadu významných ocenění včetně Emmy Awards. Logo pořadu najdete v příloze.


Galerie


 

Takže se připravetm začínáme! Ve čtvrtek ve 21,35 hodin pohodlně usaďte doma k televizi a sledujte skvělou Hvězdnou párty na TV Nova!

Sdílet

Nejnovější videa

Články