Adam Mišík v nové roli! Jako účastník show Hvězdná párty ukáže, jaký je hráč!

Již tento čtvrtek odstartuje na TV Nova nová zábavná show Hvězdná párty. Takového Adama Mišíka (19) ukáže v úplně jiném světle, než ve kterém jej znáte.

Když Adam Mišík vystupoval v pěvěcké soutěži Tvoje tvář má známý hlas, fanynky z jeho převtělování se do nejrůznějších zpěváků a zpěvaček šílely! Nyní se můžete stát součastí "hvězdného mejdanu" a představovat si, že jste právě u Adama v obýváku a jste nejllepšími přáteli.

Zábavná show plná soutěží, kdy se jejich účastníci budou pokoušet vybojovat pro Nadaci TV Nova co největší obnos peněz, odhalí, jak se známé tváře chovají, když je pohltí soutěživý duch.

V první epizodě pořadu se představí hvězdy populární show Tvoje tvář má známý hlas – Hana Holišová, David Kraus, Adam Mišík, Ivana Jirešová, David Gránský a Anna Slováčková.

"Nejvíce mi šla soutěž se samohláskami, párkrát jsem se i trefil," prozrazuje s úsměvem Adam, který bude bojovat po boku účastníků první řady show Tvoje tvář má známý hlas.

"Dámy a pánové, pokud nás chcete vidět ve stavu, ve kterém by nás jen tak někdo obvykle neviděl, pak je to velmi dobrá příležitost," naráží zpěvák na skutečnost, že se s kamarádem Davidem Krausem při natáčení show tak trošku opili.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady