Show HVĚZDNÁ PÁRTY startuje! S Petrem Rychlým to byla ohromná sranda, říká David Kraus

Již dnes ve 21:35 startuje na obrazovkách TV Nova zábavná show Hvězdná párty, která odhalí oblíbené celebrity v dosud nevídaném světle. Co o show exkluzivně prozradil David Kraus?

Český zpěvák, herec a textař David Kraus je jedním z účastníků nové zábavné show TV Nova Hvězdná párty. Prostředí "hvězdného obýváku" odhalí, jaké známé tváře dokáží být, když je pohltí soutěživost.

 

FOTO:  TV Nova

 

David Kraus bojoval  spolu s kolegy z prvního dílu show Tvoje tvář má známý hlas. "To jsou lidi, se kterými jsem zažíval jedny z nejtěžších chvílí ve svém profesním životě. Jsou to takoví mí bratři a sestry, vždycky je rád vidím," svěřil se David. Nejvíce si však tento "mejdan" užíval se zpěvákem Adamem Mišíkem.

 

Moderátorem Hvězdné párty je oblíbený herec Petr Rychlý, který ze soutěžících doslova ždímá maximum. " S Petrem Rychlým to byla ohromná sranda, takže jsem si to opravdu moc užíval," potvrzuje David.

 

A jak je na tom David Kraus se soutěživostí? "Já nejsem soutěživý typ a už vůbec nerad s někým soupeřím. Když je doma mejdan, tak to taky není o tom, kdo vyhraje a kdo prohraje."

 

FOTO:  Profimedia

 

V první epizodě pořadu se představí hvězdy populární show Tvoje tvář má známý hlas – Hana Holišová, David Kraus, Adam Mišík, Ivana Jirešová, David Gránský a Anna Slováčková.

 

Na to, která soutěž Davida bavila nejvíc, a která mu naopak kvůli vrozené vadě nešla vůbec, se můžete podívat ve videoukázce.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Známé celebrity v situacích, v jakých je neznáte! O tom je Hvězdná párty

Zveme vás ke sledování zbrusu nové show Hvězdná párty. Bude to fakt jízda!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady