Úžasný zážitek: Zahrajte si s námi Krotitelé filmů!

Úžasný zážitek: Zahrajte si s námi Krotitelé filmů!
Zdroj: TV Nova

Přinášíme vám zábavnou hru z nového pořadu Hvězdná párty, která se objeví už brzy na obrazovkách. Užijte si společně s moderátorem Petrem Rychlým večer plný uvolněné atmosféry a zábavných her.

Dnes jsme si pro vás vybrali jednu z mnoha her, která vás čeká v již zmiňovaném novém pořadu Hvězdná párty. A že to bude opravdu párty! Pořadem diváky provede jedna z největších televizních hvězd, Petr Rychlý, který má za sebou celou řadu úspěšných projektů. Největší ohlas vyvolala v poslední době show Tvoje tvář má známý hlas, kde předváděl dechberoucí vystoupení.

O formátu Hvězdné párty
Vaše oblíbené tváře "vypadnou ze své role" a stanou ve skupině přátel, se kterými budou hrát hry tak, jako vy můžete doma. V zábavné show Hvězdná párty své síly poměří vždy dva týmy složené ze tří českých celebrit, doplněné jedním soutěžícím z řad diváků. Týmy budou mezi sebou bojovat v párty hrách s cílem získat co nejvyšší počet bodů a hrát o skutečné peníze a vysokou finanční odměnu.

FOTO:  TV Nova


V jedné epizodě Hvězdné párty se odehraje pět párty her a jedna finálová na závěr. Každá her je koncipovaná tak, aby si ji každý mohl zahrát i doma a zároveň diváka bavila. Hry čerpají z populární kultury, hudby, filmů, televizní tvorby a podobně. 

První hru, kterou vám dnes představujeme nese název "Krotitelé filmů" .


Moderátor pozve celý tým před sedačky. Hlavní rekvizitou hry jsou šestistranné kostky, na jejichž každé straně je jedno slovo. Celkem tedy šest slov. Každé slovo pasuje do jednoho filmového názvu. Soutěžící obdrží od moderátora nápovědu, na jejichž základě musí ze slov na kostkách složit čtyř slovný název filmu, například Tři muži a nemluvně. Pokud soutěžící složí název filmu správně, moderátor přečte další nápovědu k jinému názvu. Každý tým má celkem šest filmových názvů, které musí složit v limitu 90 vteřin. Nebude to asi úplně jednoduché, ale věříme, že si soutěžící poradí.

FOTO:  TV Nova


Za každý správně složený název získávají bod. Kapitán týmu (soutěžící - divák) může požádat moderátora o přeskočení. Jakmile dohraje jeden tým, střídá ho druhý, který dostává své kostky s novými slovy.

Poslední, finálová hra je o skutečné peníze. Soutěžící získá peníze pro sebe a celebrity věnují peníze na vybrané charitativní projekty.

 

Nepřehlédněte:

Zveme vás ke sledování zbrusu nové show Hvězdná párty. Bude to fakt jízda!

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady