Večerní Sportovní noviny mají novou moderátorskou posilu. Na Nově ale Štěpán Sokol nováčkem není

Večerní Sportovní noviny mají novou moderátorskou posilu. Na Nově ale Štěpán Sokol nováčkem není
Zdroj: TV Nova

Večerní Sportovní noviny TV Nova mají novou moderátorskou posilu. Jedenatřicetiletého Štěpána Sokola mohou diváci TV Nova znát z Ranních, Poledních a Odpoledních Sportovních novin, dnes večer se poprvé představí i v hlavní sportovní relaci vysílané v rámci Televizních novin od 19.30.

V médiích se Štěpán začal pohybovat už před několika lety jako moderátor v regionálním rádiu, postupně přešel do celoplošných rádií a současně začal pracovat jako komentátor sportovních přenosů, kterým se na stanicích NOVA Sport věnuje doteď.
 

FOTO:  TV Nova


„Moderováním a komentováním sportovních relací se mi plní dětský sen. Možnost moderovat večerní Sportovní noviny je pro mě něco, čeho si opravdu vážím. Nervozita mě naštěstí nesvazuje, ale bude to samozřejmě jiné, když víte, že Vás sleduje přes milion diváků," dodal ke své večerní premiéře Štěpán.


FOTO:  TV Nova


Štěpán Sokol se narodil v Ústí nad Labem a sportu se věnuje velmi aktivně i ve volném čase: „ Asi jako každý Čech mám rád hokej a fotbal. Rád si ale zahraji i florbal, protáhnu tělo ve fitku, jezdím na kole, přes zimu na lyžích. Miluji všechno okolo vody – potápění, podvodní rugby, plavání.“
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Marta Jandová to rozjela při nácviku Tvojí tváře: Roztřepala dekolt a ukázala i kalhotky!

SOUTĚŽ o vstupenky na koncertní turné skupiny MANDRAGE

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady