• TV Nova
  • Postradatelní, dárek od Sylvestera Stallona pro milovníky "akčňáků". Tady je jeho tajemství!

Postradatelní, dárek od Sylvestera Stallona pro milovníky "akčňáků". Tady je jeho tajemství!

Postradatelní, dárek od Sylvestera Stallona pro milovníky "akčňáků". Tady je jeho tajemství!
Zdroj: oficiální zdroj

Film Postradatelní je akční snímek o skupině bojovníků, kteří jsou vycvičeni pro smrtelně nebezpečné mise. Tentokrát mají za úkol porazit nebezpečného diktátora pod vedením hlavního stratéga a muže bez emocí Barneyho Rosse. Co za tím stojí?

O filmu Postradatelní vypovídá už samotný název. Sylvester Stallone vytvořil akční snímek o skupině postradatelných bojovníků, kteří jsou vycvičeni pro smrtelně nebezpečné mise. Do hlavních rolí obsadil akční hrdiny 80. let. Poprvé se v něm setkali na jedné scéně hrdinové Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger a Bruce Willis. O drsné srážky a vtipné hlášky v něm nebude nouze. Můžete se těšit na spoustu krve, explozí a nespočet kulek.
 

Děj filmu začíná ve chvíli, kdy na ostrov Viena dorazí skupina elitních zabijáků. Ti mají za úkol porazit nebezpečného diktátora pod vedením hlavního stratéga a muže bez emocí Barneyho Rosse. Mezi další členy patří mistr bojových umění Jin Jang, expert na střelné zbraně Hale Caesar, milovník nožů Lee Christmas a expert na výbušniny Toll Road.


Zdánlivě jednoduchý plán začne komplikovat vnitřní nepřítel, který se pomocí lstí snaží rozložit skupinu zevnitř. Poté, co intriky zajdou tak daleko, že je obětována místní spojka Sandra, rozhodne se Barney proti tajnému zrádci bojovat. Sestaví tým postradatelných zabijáků a vrací se zpět do Vieny pro spravedlnost.


FOTO:  Oficiální zdroj


1. Pro herečku Giselle Itié je role dcery diktátora úplně první akční rolí v jejím životě.

2. Film se natáčel na zajímavých místech. Kromě New Orleans a Los Angeles se točilo třeba i v Ria de Janeiru.

3. Natáčení v Ria de Janeiru bylo velice náročné. Stallone prohlásil, že se jednalo o nejtěžší snímek, který kdy točil.

4. Sylvester Stallone měl největší problém s obsazením Arnolda Schwarzeneggera. Ten svoji účast několikrát potvrdil a pak zase zrušil. Nakonec se přemluvit nechal.

5. Arnold Schwarzenagger si ve filmu zahrál zadarmo.

6. Některé scény byly tak kruté, že musely být vystřiženy a v Anglii byl film povolen pro publikum 18+.

7. Jenom přípravy snímku zabraly čtyři roky. Sylvester Stallone je stará škola a celý scénář psal ručně a přepsal ho asi stokrát.

8. Sylvester Stallone je známý tím, že nemá rád počítačem upravené záběry. Proto byl během natáčení několikrát zraněn. Nejhorší byla zlomenina krční páteře, kterou utržil v souboji se Stevenem Austinem. Zranění bylo tak vážné, že musel být okamžitě operován.

 

Beat
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady