Seriál Pan profesor ovládl podzim na Nově! Bude pokračování?

Seriál Pan profesor ovládl podzim na Nově! Bude pokračování?
Zdroj: TV Nova

První řada komediálního seriálu Pan profesor v hlavní roli s Vojtou Dykem a Beátou Kaňokovou je u konce. Romantický pořad z prostředí gymnázia, který přinášel pohled do každodenního života studentů, profesorů, ale i rodičů, se ve čtvrtek večer rozloučil skvělým úspěchem a po celou dobu vysílání si udržel 936 000 pravidelných diváků starších 4 let.

„Jsme nadšení úspěchem seriálu o svérázném profesorovi. Získal si mnoho fanoušků a stal se tak neporazitelným lídrem ve svém slotě v cílové skupině 15-54. Je evidentní, že témata v seriálu Pan profesor jsou aktuální a zaslouží si pozornost celé společnosti. Velký dík patří hlavně tvůrcům a hercům za úžasnou práci. Mám radost, že již nyní můžu potvrdit přípravu druhé řady,“ řekla Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova.

Poslední díl seriálu se s diváky rozloučil s 29,09% podílem na sledovanosti v CS 15-54 a stal se tak nejsledovanějším pořadem po 20. hodině v této cílové skupině. Poslední epizoda Záchrana přilákala k obrazovkám 889 000 diváků starších 4 let. Pan profesor po dobu čtrnácti večerů sledovalo v průměru 28,62 % diváků CS 15-54 u TV.

FOTO:  TV Nova

​Seriál Pan profesor se odehrává ve školním prostředí na pražském gymnáziu, ale věnuje se i soukromí studentů a pedagogů. Hlavní postavou je chemikář, fyzikář a tělocvikář Marek Vlček (Vojtěch Dyk), který se řídí vlastními pravidly a vše řeší svým nekonvenčním, ale dobrosrdečným způsobem. Školní řád bere s nadhledem, osnovy s rezervou a nařízení věčně vystresovaného ředitele (Martin Pechlát) porušuje bez mrknutí oka. Bere svou práci jako poslání a snaží se pomáhat všem svým studentům i v momentech, kdy o to úplně nestojí. Sám ale prochází nejedním průšvihem a často se potýká s několika problémy najednou. Naštěstí s ním stejné nadšení pro studenty sdílí i jeho kolegyně češtinářka Karolína Beránková (Beáta Kaňoková), se kterou si rozumí ve více směrech.

Na webu Nova Plus najdete bonusové materiály, rozhovory a informace ze zákulisí natáčení. Všechny epizody seriálu si nenechte ujít na Voyo a bez reklam.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady