• TV Nova
  • Herečka Lenka Zahradnická zavítá do Pana profesora! S kým ji pojí minulost?

Herečka Lenka Zahradnická zavítá do Pana profesora! S kým ji pojí minulost?

Herečka Lenka Zahradnická je dvojnásobnou maminkou dvou malých dcer. Na práci ale úplně nezanevřela, a tak ji mohou diváci vidět v desátém díle Pana profesora. V seriálu se objeví v roli bývalé spolužačky Marka Vlčka na absolventském večírku. Představitel Marka herec Vojtěch Dyk má s herečkou společnou minulost také v reálném životě.

V desátém díle Pana profesora bude prozrazena minulost Marka Vlčka, jeho školní léta i zrada, kterou zažil. Nouze nebude ale ani o vtipné momenty, které Marek prožije na absolventském večírku, kam se vydá společně s Karolínou a studentkou Andy. Právě na něm se objeví v roli Kateřiny Rychtářové, Markovy bývalé spolužačky ze střední školy, herečka Lenka Zahradnická.

FOTO:  TV Nova

​Pro oba to bylo velmi příjemné setkání po letech, protože si vlastně tak trochu zahráli sami sebe. „Vojtu jsem moc ráda viděla. My se vlastně známe od dětství, spojuje nás divadlo Radar, kam jsem ho přivedla, takže my jsme tak jako propojení. V šestnácti jsme spolu i začali chodit,“ prozradila herečka. Natáčení večírku probíhalo v noci a o zábavu rozhodně nebyla nouze. „Tak jsme si popovídali, zasmáli se na place, byla to taková příjemná nočka. Večírek (bez alkoholu) a moc fajn lidi. Potkala jsme tam dokonce i další spolužáky z DAMU,“ dodala Zahradnická.

V desáté epizodě se objeví také Muž roku 2009 Martin Zach, který měl den po výhře v této soutěži úraz páteře. Stačil jeden osudný skok do vody, který Zachovi změnil od základů život. Lékaři mu moc nadějí na obnovení hybnosti celého těla nedávali, on to ale nevzdal. Přestože skončil na vozíku, žije plnohodnotný život. Před třemi týdny se mu narodilo druhé dítě, dělá osvětu ve školách a má vlastní značku oblečení pro vozíčkáře. Proto ho produkce Pana profesora oslovila i do epizodní role v seriálu.

FOTO:  TV Nova

​Pro sympatického muže roku to byla první zkušenost před kamerou. Když ho produkce seriálu oslovila, nezaváhal ani vteřinu. „Byl jsem mile překvapený vlastně i z toho důvodu, že do role vozíčkáře chtěli obsadit autentickou osobu na vozíku,“ přiznal. Přestože to byla jeho seriálová premiéra, trému tento novopečený dvojnásobný tatínek neměl. Nyní se naplno věnuje své rodině. „Až na několik probdělých nocí musím říct, že Beatka (3 týdny) je úžasné miminko a že Adrianek (3 roky) vzal přírůstek do rodiny moc dobře. Snažím se pomáhat, jak to jen jde, takže hlídám, chovám…," dodal.

Premiérový díl Pana profesora si nenechte ujít ve čtvrtek 11. listopadu ve 20:20 na Nově. S předstihem epizodu najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady