Globální televizní hit je tady! TV Nova zahájila casting na show LEGO MASTERS

Globální televizní hit je tady! TV Nova zahájila casting na show LEGO MASTERS
Zdroj: Nova.cz

Unikátní show, v níž se spolu utkají fanoušci nejslavnějších kostiček světa LEGO, přichází do České republiky a na Slovensko!

TV Nova zahájila casting na účastníky, kteří chtějí vyzkoušet svoje umění s touto stavebnicí a zjistit, zda se právě oni mohou stát LEGO MASTERS.

LEGO MASTERS je globálním televizním hitem a náš zkušený produkční tým udělá všechno, aby touto show zaujal diváky i v České republice a na Slovensku. Už na jaře 2022 se mohou fanoušci LEGO těšit na tuto skvělou show a na to, co stavitelé z České republiky a Slovenska vytvoří,“ říká Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova a TV Markíza.

Soutěží mezi sebou dvojice. A to bez ohledu na věk. Všichni budou muset zapojit svůj tvůrčí duch, originální přístup, kreativitu, ale i rychlost, a to vše v boji o titul nejtalentovanějšího amatérského stavitele LEGO v České republice a na Slovensku. K dispozici budou mít obrovskou zásobu slavných kostiček. Úkolem soutěžících bude vytvořit podle konkrétní výzvy takové dílo, které ohromí přítomnou porotu. Nedostanou ale žádný návod, proto bude třeba se plně soustředit, vše pečlivě plánovat a kreativně stvořit.

Pouze autory těch nejlepších, technologicky nejvyspělejších a originálních kreací posune porota do dalšího kola. Nakonec to ale bude jen jeden pár, který kromě prestižního titulu LEGO MASTERS získá i atraktivní finanční odměnu.

LEGO MASTERS je unikátním globálním formátem vytvořeným Tuesday´s Child Television a The LEGO Group, poprvé se na obrazovkách objevil v srpnu 2017 ve Velké Británii. Od té doby byl s velkým úspěchem vysílán v 16 zemích světa, např. v USA, Austrálii, Asii a Evropě. Česká a slovenská je tak sedmnáctou adaptací. Formát a jednotlivé adaptace jsou globálně distribuovány společností Banijay Rights.

Globální televizní hit vtrhne na obrazovky TV Nova a slovenské TV Markíza již na jaře 2022.

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady