Jak vypadají herci z Kobry 11 po 25 letech? Některé byste nepoznali!

Jak vypadají herci z Kobry 11 po 25 letech? Některé byste nepoznali!
Zdroj: Nova.cz

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné. Kdo by neznal Semira Gerkhana a jeho parťáky z Kobry 11? Tenhle seriál plný akčních scén, rychlých aut a kaskadérských kousků běží na obrazovkách už od roku 1996! Jak vypadají jeho představitelé dnes?

Naši bezpečnost chránili policisté z Kobry 11 na obrazovkách celých 25 let. Od začátku až do konce tam byli ovšem jenom Semir Gerkhan a jeho žena Andrea. Po jeho boku se v této německé kriminálce vystřídalo hned devět parťáků, z nichž jen jediná byla žena.

Erdogan Atalay alias Semir Gerkhan

FOTO:  TV Nova

​Abychom uvedli věc na pravou míru, není tak úplně pravda, že byl Semir v Kobře hned od samého začátku. Prvenstvím se může pochlubit jeho první parťák Frank Stolke, ke kterému naopak Semir nastoupil.

Johannes Brandrup alias Frank Stolte

FOTO:  TV Nova / Profimedia

 V první a druhé epizodě tvořili tým Kobry 11 Frank Stolte a Ingo Fischer. Inga po dvou dílech vystřídal právě Semir, který zůstal v seriálu až do úplného konce.

René Steinke alias Tom Kranich

FOTO:  TV Nova / Profimedia

​Velkým diváckým oblíbencem byl také Semirův další parťák Tom Kranich, který bojoval se zločinem po Semirově boku celých osm sezón. Při vyšetřování jednoho případu byl ovšem smrtelně zraněn a zemřel Semirovi v náručí.

Christiana Olivera alias Jan Richter

FOTO:  TV Nova / Profimedia

Semir Janovi místo sám nabídnul poté, co společně dopadli vrahy Janova kamaráda. U dálniční policie se ale neohřál příliš dlouho​.

Gedeon Burkhard alias Chris Ritter

FOTO:  TV Nova / Profimedia

Dalším parťákem byl také Chris Ritter. Známý je nejenom z Kobry 11, ale také především díky svému dalšímu policejnímu parťákovi, čtyřnohému komisaři Rexovi.

Tom Beck alias Ben Jäger

FOTO:  TV Nova / Profimedia

​Ben vydržel po boku Semira od 13. do 18. sezony. Jeho osud ale pro tentokrát nebyl tragický, dal pouze přednost hudební kariéře. Díky tomu se mohl ještě v seriálu objevit. Diváci ho tak mohli vidět na narozeninách Semira. 

Charlotte Schwab alias Anna Engelhardtová

FOTO:  TV Nova / Profimedia

​Neopomenutelnou součástí seriálu je také šéfka dálniční policie Anna Engelhardtová, která se v seriálu objevovala od 2. až do 21. série.

Carina Wiese alias Andrea Schäferová-Gerkhanová

FOTO:  TV Nova / Profimedia

​A jako poslední je třeba zmínit pro Semira toho nejdůležitějšího člověka, jeho ženu Andreu. V seriálu se sice objevila až od 2. série, ale zůstala až do samého konce!

Pokud se také těšíte na novou sérii tohoto seriálu, sledovat ji můžete každé odpoledne na Nova Action!

Celé díly tohoto seriálu můžete sledovat také na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady