Pozdvižení během natáčení Špindlu 2: Jak Jakub Kohák narušil natáčení?

Když na hory, tak do Špindlu. Úspěšná komedie Špindl se dočkala pokračování už po dvou letech od uvedení do kin. Jak probíhalo natáčení a co jste o filmu určitě nevěděli?

Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem… A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit než v zasněženém Špindlu?

FOTO:  Archiv TV Nova

Hana Vagnerová, představitelka Silvie,  nenávidí sníh a zimní období. „Důvodem, proč jsem kývla na roli byla hlavně touha potkat se s Radkem Balašem a taky s Filipem Blažkem, kterého mám moc ráda, ale zatím jsme se pracovně potkali jen v divadle, před kamerou je to naše premiéra,“ prozradila.

Vznik filmu se málokdy obejde bez komplikací. Někdy štábu nepřeje počasí, jindy zase vypoví službu technika. Během natáčení pokračování úspěšné komedie Špindl se přihodilo něco docela jiného. Jakub Kohák prozradil, že měl celkem dva natáčecí dny. I tak se mu ale podařilo způsobit pořádný rozruch... Podívejte se na reportáž z předpremiéry Špindlu 2!

Komedii Špindl 2 sledujte v sobotu 16. 10. 2021 od 20:20 na Nově! Film můžete shlédnout online na Voyo.

Letos můžete sledovat své oblíbené vánoční filmy a pohádky online na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa

Články