Jedinečná příležitost pro mladé talenty! Co je Nova Academy?

Televize Nova se v rámci projektu Nova Academy rozhodla dát příležitost studentům vysokých a vyšších odborných škol načerpat zkušenosti v médiích již během studií. V rámci čtrnáctidenní stáže mají možnost nahlédnout do zákulisí výroby například Televizních novin, něco nového se naučit a na ty nejlepší studenty čeká na konci stáže příležitost stát se posilou týmu televize Nova!

Psaní a natáčení reportáží, rozhovorů, seznámení se s chodem redakce nejsledovanějšího zpravodajství v České republice – to je nová příležitost, kterou dává televize Nova mladým talentům v rámci unikátního projektu Nova Academy.

Absolventi vysokých nebo vyšších odborných škol mají velmi často problémy s uplatněním v médiích kvůli chybějící praxi. Nova Academy je pro ně jedinečnou šancí, jak se setkat s tímto prostředím a třeba se i naučit televizní žurnalistiku ještě v průběhu studia. Spolupráci navazuje televize Nova se školami, které se zaměřují především na média a publicistiku.

Ve škole si studenti vyzkouší práci se zvukem, videem nebo třeba kamerou a mikrofonem nanečisto. V redakci zpravodajství televize Nova ale dostanou šanci poznat, jak vše funguje doopravdy. Podívejte se na celou reportáž!

Sdílet

Nejnovější videa

Články