Survivor se vrací ještě větší a ještě drsnější! Troufnete si podat přihlášku?

Survivor se vrací ještě větší a ještě drsnější! Troufnete si podat přihlášku?
Zdroj: TV Nova

TV Nova opět přináší adrenalin, dobrodružství, exotickou lokaci a životní zážitek! Survivor, celosvětová fenomenální reality show, která je u nás známá jako Robinsonův ostrov, je zpět! Počínaje dnešním dnem mohou diváci vyplnit castingový formulář a zjistit, zda můžou „přežít“ v soutěži a vyhrát 2 500 000 Kč!

Drsnější, náročnější a větší výzvy – to je nová reality show Survivor Česko Slovensko. Na exotickém ostrově vytvoří dvacet čtyři soutěžících z České republiky a Slovenska kmeny a budou za ně bojovat v různých hrách. V rámci kmene musí vzájemně spolupracovat, někdy soutěžit sami za sebe,
a hlavně se pokusit přežít až do konce.

„Jsme potěšeni, že jsme mohli podepsat licenční smlouvu k natáčení nové řady reality show Survivor. Naši diváci znají tento koncept z minulosti, ráda bych však zdůraznila, že tato show bude mnohem náročnější a větší. Jsme si jisti, že všem soutěžícím poskytneme řadu příležitostí, aby posunuli své limity a nalezli v sobě neočekávané schopnosti. Vezmeme je rovněž na absolutně nový exotický ostrov,“ vysvětluje Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova a Markíza. „To není vše, máme v kapse schovaná další překvapení, proto nás sledujte,“ dodává Silvia Majeská.

Formát globálně distribuuje Banijay Rights, přední nezávislý celosvětový distributor se špičkovým multižánrovým portfoliem. Titul byl zpracován ve více než 40 teritoriích a je globálním hitem a super značkou s pozicí jednoho z nejsledovanějších formátů na celém světě. Více než 10 milionů diváků si minulý rok v USA naladilo 40. řadu na CBS a v září 2021 byla uvedena premiéra 41. řady, která se stala premiérovou jedničkou CBS v současné sezóně. Poslední australskou adaptaci shlédlo téměř 40 % diváků a francouzská 28. řada, Koh Lanta, měla premiéru v září 2021, kdy se stala jedničkou ve vysílání a sledovanost dosáhla dvojnásobku průměru daného vysílacího slotu.

Zájemci, kteří by se chtěli show zúčastnit, najdou pozvánku na konkurz do show Survivor na nova.cz/casting, stačí vyplnit formulář.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady