Seriál HOSPODA: Štamgasti po 20 letech! Jak dnes vypadají?

Seriál HOSPODA: Štamgasti po 20 letech! Jak dnes vypadají?
Zdroj: Archiv TV Nova

Je tomu přesně dvacet let od doby, kdy se začal natáčet nezapomenutelný seriál Hospoda, který se vryl do paměti mnoha diváků. Jste zvědaví, jak se tato dlouhá doba podepsala na nejvýraznějších postavách seriálu? Pamatujete na doktora Práška nebo opilce Václava? Podívejte se, jak vypadají dnes.

Ladislav Potměšil jako Václav
Ladislav Potměšil (70) je filmový a divadelní herec, který se divákům zapsal do paměti především jako představitel majora Maisnera v komediálním filmu Byl jednou jeden polda. V seriálu Hospoda si zahrál věčného opilce Václava, který před rodinou dává přednost půllitru vychlazeného piva a směšným debatám s kamarády. Ve skutečnosti je ale Ladislav Potměšil vzorným manželem a otcem tří dětí. V minulosti jste herce mohli vídat také v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil postavu doktora Čížka. 

Ladislav Potměšil v roce 1996 a DNES

FOTO:  Archiv TV Nova


• TAKHLE SE ZMĚNILI HERCI Z DISCOPŘÍBĚHU: Co dělají po 29 letech od natáčení?


Jan Kanyza jako JUDr. Zatloukal
Jan Kanyza (68) je filmový a televizní herec, kterého diváci znají především jako doktora Hoffmana ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. V seriálu Hospoda herec ztvárnil charismatického a distingovaného právníka s příznačným jménem Zatloukal, který si do hospody chodí především odpočinout a veškeré nesmyslné debaty se snaží řešit diplomaticky a bez zbytečných hádek.
 

Jan Kanyza v roce 1996 a DNES

FOTO:  Archiv TV Nova


• TO BYLA POHÁDKA! Podívejte se, jak dnes vypadají herci z Princezny ze Mlejna!

 

Jiří Menzel jako MUDr. Prášek
Jiří Menzel (78) je významný spisovatel, režisér a herec. Jako režisér oslavil úspěch hned svým prvním celovečerním snímkem Ostře sledované vlaky z roku 1996, který získal Oscara za nejlepší zahraniční film. Menzel je celosvětově uznávaným režisérem a tvůrcem celé řady filmů a komedií, u kterých se pobaví snad každý český divák. V Hospodě herec ztvárnil distingovaného politika a doktora v jednom, který vystupuje jako nejvzdělanější ze všech štamgastů, což ho někdy staví do poněkud nevýhodné pozice.

Jiří Menzel v roce 1996 a DNES

FOTO:  Archiv TV Nova


• Jak DNES vypadají DĚTI z legendární komedie S tebou mě baví svět? Podívejte se


 

Petr Nárožný jako hospodský Dušek
Petr Nárožný (78) je herec, moderátor a bavič. Ztvárnil celou řadu nezapomenutelných rolí, například kaprála v pohádce S čerty nejsou Žerty nebo Mydlocha ve filmu Jen ho nechte, ať se bojí. Herce jste také mohli vídat jako Karla Krause v seriálu Pojišťovna štěstí. V seriálu Hospoda ztvárnil jednu z hlavních postav, neboť si zahrál majitele hospody Jaroslava Duška, který neustále baví hosty svými trefnými a často sarkastickými poznámkami.

Petr Nárožný v roce 1996 a DNES

FOTO:  Archiv TV Nova

 

Legendární seriál Hospoda můžete nyní sledovat každý všední den od 18.50 na Nově!

 

NENECHTE SI UJÍT:
ŠTĚPÁNKOVY HOLKY Z BÁSNÍKŮ: Jak dnes tyhle krásky vypadají?

HLASUJTE! Kdo je největší mrchou Ulice všech dob?

Nejoblíbenější pár Ordinace: Koho máte nejraději?

NOVÁ SEZONA V ORDINACI: Zakázaná láska, strach o život i miminko! A víme START

NOVÉ POSTAVY v Ulici! Komu a jak ovlivní život?

VŠECHNY SVATBY ORDINACE: Která nevěsta byla jako z pohádky? Hlasujte!

 

 

 

 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady