• TV Nova
  • Z roztomilého klučiny vyrostl jeden z nejúspěšnějších herců Hollywoodu! Uhodnete, o koho jde?

Z roztomilého klučiny vyrostl jeden z nejúspěšnějších herců Hollywoodu! Uhodnete, o koho jde?

Z roztomilého klučiny vyrostl jeden z nejúspěšnějších herců Hollywoodu! Uhodnete, o koho jde?
Zdroj: facebook

Jeho přezdívka je JHutch, od malička byl jedním z nejvíce obsazovaných malých herců v Hollywoodu, je držitelem několika ocenění MTV Movie Awards. Už víte, o koho se jedná?

Josh Hutcherson (celým jménem Joshua Ryan Hutcherson) je dvacetičtyřletý americký herec a producent, který září na filmovém plátně již od roku 2002, tedy od svých deseti let. Do povědomí diváků se zapsal rolí ve filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství v roce 2005, kdy mu bylo 13 let. Od té doby hvězdná kariéra tohoto charizmatického klučiny nabírala na obrátkách.

FOTO:  facebook

Mezi jeho nejúspěšnější filmy patří Malý Manhattan, Most do země Terabithia, Cesta do středu Země a samozřejmě filmová série Hunger Games, kde ztvárnil mladého muže bojujícího o život a lásku vyvolené ženy. Za herecký výkon v tomto americkém velkofilmu nabyl uznání od několika filmových kritiků. A v pokračování Hunger Games s podnázvem Vražedná pomsta získal dokonce filmovou cenu stanice MTV.

Nepřehlédněte:
Roztomilá blondýnka: Poznáte ji? Dnes je z ní jedna z nejžádanějších žen světa!

Úspěchům Hunger Games předcházelo však mnoho dřiny a odříkání. Kvůli roli Peety Mellarka si musel dokonce obarvit vlasy na blond a přibrat 15 kilogramů.

FOTO:  facebook


Sám Hutcherson přiznal, že roli Peety Mellarka v oblibě příliž nemá a spíše by se přiklonil k jiné postavě. Jednu vlastnost má prý ale s Peetou společnou, citlivost.

Galerie


Na tohoto charizmatického herce se můžete těšit v pátek 2. 6. ve snímku Hunger Games ve 22:00 na Nově. A poté v sobotu 3. 6. v 17:30 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Roztomilý chlapec s lišáckým úsměvem: Poznáte slavného českého herce?

Z Gilmorky Rory je pěkná kočka! Uhádli byste její věk?

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady