• TV Nova
  • Roztomilá blondýnka: Poznáte ji? Dnes je z ní jedna z nejžádanějších žen světa!

Roztomilá blondýnka: Poznáte ji? Dnes je z ní jedna z nejžádanějších žen světa!

Roztomilá blondýnka: Poznáte ji? Dnes je z ní jedna z nejžádanějších žen světa!
Zdroj: YouTube.com

Ve škole měla přezdívku Nitro, je vášnivá kytaristka, nositelka prvního místa v žebříčku „Top 99 nejžádanějších žen“ pro rok 2013 a také druhá nejmladší držitelka zlaté sošky v historii! Už víte, o kom je řeč?

FOTO:  YouTube.com
FOTO:  YouTube.com
FOTO:  YouTube.com

 

Dnes již šestadvacetiletá Jennifer Shrader Lawrence už od malička věděla, kam jí srdce táhne. Ve svých 14 letech přemluvila rodiče, aby jí pomohli nalézt agenta a od té doby zažila její kariéra raketový start.

 

FOTO:  YouTube.com

Dnes jeden z nejžádanějších herců Hollywoodu: Poznáte tohoto roztomilého klučinu?


Již ve 20 letech se stala druhou nejmladší herečkou, která kdy byla nominována na nejprestižnější filmové ocenění a jen o 2 roky později ji postava Tiffany (z filmu Terapie láskou) vynesla Zlatý Glóbus a Oscara. Stala se druhou nejmladší držitelkou zlaté sošky v historii. A kromě toho, že je skvělou herečkou, věnuje se i modelingu a je tváří parfému Dior.

 

FOTO:  Instagram / Facebook.com


Jejími nejúspěšnějšími filmy jsou -Terapie láskou, Dům na konci ulice, Do morku kostí, Joy a samozřejmě Hunger Games.

Tato krásná herečka Jennifer Lawrence se dostala do povědomí zejména díky filmu Hunger Games, ve kerém si zahrála jednu z hlavních postav. Jennifer je profík každým coulem. I přesto že je levačkou a prošla výcvikiem ve střelbě luku, ve snímku nicméně používá luk pro praváky.

Buclatá roztomilá holčička: Uhádnete, která SLAVNÁ KRÁSKA to je?

Za svůj herecký výkon v Hunger Games obdržela více než desítku filmových ocenění a pět dalších nominací. K těmto krásným cenám ovšem předcházela tvrdá dřina, několik slabých chvilek a dokonce i zranění. Během natáčení scény pod vodou se totiž Jennifer Lawrence poranila a na 6 dní ohluchla.

Další komplikace pro Jennifer byla ta, že během natáčení musela nosit paruku, protože její vlasy byly příliš krátké. Nejvíce nepříjemné bylo ale podle Jeniffer natáčení scén, ve které její postava Katniss musela zpívat. Jennifer nerada zpívá před lidmi a v den natáčení dokonce brečela. Nakonec zatla zuby a závěrečnou píseň Hungre Games nazpívala sama.

Na nádhernou Jennifer Lawrence se můžete těšit i tuto sobotu o 20:20 na Nově v poslední části napínavé série Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Původně chtěl hrát basket! Poznáte šarmantního klučinu, který stárne stále do krásy?

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady