BAYWATCH PO ČESKU: Kdo by si mohl zahrát Mitche Buchannona?

BAYWATCH PO ČESKU: Kdo by si mohl zahrát Mitche Buchannona?
Zdroj: facebook.com

Prosluněná Kalifornie, opalovací krém, červené plavky, napětí a běh s plovákem. To je Pobřežní hlídka, jak ji znáte. Jak ale vypadá Pobřežní hlídka po česku a kdo by mohl být českým Mitchem Buchannonem?

Americký seriál ze záchranářského prostředí, který nás provázel po celá 90. léta, zná snad každý. Aby taky ne, pyšní se titulem nejsledovanější seriál všech dob. Hlavní mužská postava seriálu Mitch Buchannon, kterého ztvárnil David Hasselhoff, je doslova ztělesněním super záchranáře, před kterým se všem divákům tajil dech. Divíte se?Muži z televize Nova, mají také rádi pláže, slunce a jsou svalnatí. Kterého z nich byste rádi viděli pobíhat po pláži a zachraňovat ty v nesnázích, kdo by mohl být nový Mitch? Moderátoři Martin Čermák a Petr Říbal už slavný dres z Pobřežní hlídky oblékli, mohli by být českým Mitchem právě oni? Nebo si jako super záchranáře umíte lépe představit jiného z našich kandidátů? Vyberte si!


Baywatch tým, jak ho znáte.

FOTO:  Archiv TV Nova


A tady už je náš Baywatch tým!

FOTO:  facebook.com

FOTO:  facebook.com


• Podívejte se: Co se děje v zákulisí Snídaně s Novou

 

Martin Čermák
Mladý a usměvavý moderátor Sportovních novin vypadá už na první pohled exoticky. Z Kalifornie by tak mohl přímo pocházet, nemyslíte? Nebyl by zrovna on vhodným kandidátem na Mitche?
 


• Exkluzivně: Sporťák Martin Čermák poprvé promluvil o své přítelkyni!

 

Petr Říbal
Charismatický moderátor Snídaně s Novou je velký sympaťák. Představitele Mitche by bez pochyby připomínal přinejmenším svou urostlou postavou.
 


• Sporťáci Novy ve hře o miliony! Na jakou sumu peněz dosáhli?

 

Tomáš Klus
Oblíbený zpěvák a herec, známý ze seriálu Na vodě jako Honza, by se podle našeho názoru mohl klidně převléknout za záchranáře Mitche. Na fotce vedle surfařského prkna mu to totiž nesmírně sluší!
 

 

PODÍVEJTE SE ZDARMA NA VŠECHNY DÍLY SERIÁLU NA VODĚ!David Gránský

Sympatický herec a zpěvák David Gránský, kterého znáte ze seriálu Gympl (s)ručením omezenám i Doktoři z Počátků, a nově ho budete vídat ve druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas, se ukázal v plavkách na pláži se svou přítelkyní. Je vidět, že o sebe pečuje a slovo posilovna mu není cizí. Podle nás by si David v Pobřežní hlídce mohl klidně zahrát!

FOTO:  Instagram

 

Míra Hejda

Míra Hejda, moderátor Snídaně s Novou, nasává letní atmosféru na lodi. Co myslíte, jak by se mu líbilo ve vlnách jako záchranáři? Uspěl by u vás jako Mitch?

FOTO:  Instagram

 

Ondřej Havel

V červenci se představitel Jirky Hložánka z Ulice vyhříval na Korfu, na pláži Sidari. Se svou přítelkyní si horké dny náležitě užil. Zdá se, že vodu miluje. Myslíte, že by i na něho sedla role famózního záchranáře?

FOTO:  Instagram

 
Ondřej Havel a Johan Mádr
FOTO:  TV Nova


Johan Mádr
Stejně jako Ondřej trávil i Johan Mádr svou letošní dovolenou s přítelkyní v Řecku. Mitche by si seriálová hvězda, kterou jste mohli vídat v Ulici jako Richarda Webera, zahrát určitě mohla. Jen se podívejte, jak lehce udrží v náručí svou přítelkyni Annu Kadeřávkovou, se kterou se seznámil právě při natáčení Ulice.

Johan Mádr o vztahu s Annou Kadeřávkovou i natáčení společných intimních scén

FOTO:  Instagram

 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

RANDE se seriálovým fešákem! Kdo by to byl? HLASUJTE

Nepřekonatelný James Bond: Který je podle vás ten pravý AGENT 007? Hlasujte!

Nevaž se, odvaž se! Kdo je ten největší seriálový BOHÉM? HLASUJTE!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady