• TV Nova
  • Jak DNES vypadají ty nejznámější princezny z pohádek? Poznáte je?

Jak DNES vypadají ty nejznámější princezny z pohádek? Poznáte je?

Jak DNES vypadají ty nejznámější princezny z pohádek? Poznáte je?
Zdroj: TV Nova

Jsou krásné, vznešené a vždy si najdou toho pravého prince, se kterým žijí šťastně až do konce života. Řeč je o princeznách z pohádek! Jak se ale po několika letech změnily? Poznali byste je teď?

Dana Bartůňková coby Angelika

V pohádce S čerty nejsou žerty si Dana zahrála namyšlnou Angeliku, která na konci pohádky odjela s Luciferem do pekla. Od té doby se herečka objevila v dalších filmech a seriálech. Vidět jste ji mohli například v seriálu Pojišťovna štěstí nebo v oblíbené Ordinaci v růžové zahradě 2.

FOTO:  TV Nova

 

Marie Kyselková coby princezna Lada

Krásná princezna se zlatou hvězdou na čele utekla do sousedního království, ve kterém si vysloužila přezdívku "myší kožíšek". Po 57 byste princeznu Ladu nepoznali.

FOTO:  TV Nova

 

Nepřehlédněte:
FOTO: To byli fešáci! Jak dnes vypadají princové z pohádek?

 

Galerie

Andrea Černá coby Eliška ze mlejna

Na milou a hodnou Elišku, kterou si zamiloval i čert a vodník, se nedá zapomenout. Herečku Andreu Černou kromě této oblíbené pohádky jistě dobře znáte i z Ordinace jako zdravotní sestřičku Helenu Hradeckou.

FOTO:  TV NovaČTĚTE TAKÉ:
TO BYLA POHÁDKA! Podívejte se, jak dnes vypadají herci z Princezny ze Mlejna!

 

Helena Vondráčková coby princezna Helena

Šíleně smutná princezna - pohádka, na kterou se můžeme dívat pořad dokola a nikdy nás neomrzí. V této pohádce si Helena Vondráčková zahrála krásnou princeznu, která se zamilovala do prince ze sousedního království. Po 48 letech se Helenka téměř vůbec nezměnila. Pořád je stejně krásná a jistě by i teď oslnila každého prince. 

FOTO:  TV Nova

 

Večernice coby Libuše Šafránková

Tajuplná a nevídaně krásná Večernice v podání Libušky Šafránkové chytla za srdce každého. Herečka se zkrátka pro roli princezny narodila. Kromě této pohádky ji všichni dobře známe i jako Popelku. Nestárnoucí Libuše Šafránková i dnes zůstává v očích diváků nezapomenutelnou Popelkou a Večernicí.

FOTO:  TV Nova

 

Maruška coby Milena Dvorská (†71)

Stejně jako Večernice nebo princezna Lada byla i Maruška milá, hodná a pro každého by se rozdala. Mimo jiné jste tuto herečku mohli vídat i v Ulici, kde si zahrála Martu Jordánovou. I přes nespočet ztvárněných rolí zůstane tato herečka navždy v našich srdcích jako ta Maruška z pohádky Sůl nad zlato.

FOTO:  TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Se kterou seriálovou kráskou byste rádi zašli na romantickou večeři? HLASUJTE!

ANKETA: Zvolte nejkrásnější PRINCEZNU všech dob!

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady