• TV Nova
  • TOP 10 akčních hrdinů VŠECH DOB: Dostane Chuck Norris "nakládačku"?!

TOP 10 akčních hrdinů VŠECH DOB: Dostane Chuck Norris "nakládačku"?!

TOP 10 akčních hrdinů VŠECH DOB: Dostane Chuck Norris "nakládačku"?!
Zdroj: TV Nova

Dokážete si představit filmy bez akčních hrdinů? I stěží se něco takového dá napsat. Najednou žádná akce, napětí, spravedlnost, humor, hlášky a dobrý konec. Nikdo by nebyl ve správný čas na správné místě, nikdo by nikoho nezachraňoval, nikdo by padouchům nenakopal zadek… O kom bychom snili, koho bychom chtěli napodobit? Prostě a jednoduše: NE! A díky za ně. Teď už jen vybrat toho svého, úkol se to zdá být nelehký :).

PROSTĚ CHUCK NORRIS
Nespočet vtipů bylo vymyšleno o neohroženém a takřka nesmrtelném mistru bojových umění Chucku Norrisovi. Do povědomí diváků se nejvíce zapsal jako Cordel Walker z televizní série Walker, Texas Ranger. Jenomže, je to Chuck Norris!

FOTO:  Oficiální zdroj


TERMINÁTOR: Arnold Schwarzenegger

Nejznámější kulturista světa, rakouský svalovec a samozřejmě herec. Proslavil se jako Terminátor. Ano, musíme napsat i Barbar Conan, ovšem nepřekoná hlášku: "hasta la vista, baby"! Když představitel nejznámějšího kyborga T-800 pocítil, že stáří klepe na dveře, rozhodl se dát na politiku a uspěl. Jako guvernér Kalifornie si získal velkou oblibu. Skrze stříbrná plátna dávkuje porce akce ale dál.

FOTO:  Nova.cz

 

RAMBO: Sylvester Stallone
Legendární herec a bitkař první ligy zažil během svého života několik kariérních krizí. Začínal jako herec ve filmech pro dospělé. Uspět se snažil i na komediálním poli, což nedopadlo valně. A dobře pro všechny, protože Rocky a Rambo, to je prostě kultovka!

 

ČTĚTE TAKÉ:  Souboj akčních hrdinů: Schwarzeneger, nebo Stallone? HLASUJTE!

 

JOHN McCLANE: Bruce Willis
To poslední, co chtěl udělat, bylo stát se hrdinou. Vymklo se to kontrole, protože McClane je setsakramentský akční hrdina! A Bruce Willis tím pádem také, kromě toho je to taky táta tří dcer, bývalý manžel herečky Demi Moore a fešák.

FOTO:  TV Nova

 

Jean-Claude Van Damme
Kickboxer, karatista a především neohrožený hrdina jisto jistě v 39 snímcích, takový je Jean-Claude. Jako jediný z akčních hrdinů se může chlubit tím, že je přímo po něm pojmenovaný film. Napůl fiktivní a napůl pravdivý, poctu svému idolu vytvořil francouzský režisér Mabrouk El Mechri.

FOTO:  Oficiální zdroj

 

Steven Seagal
Díky němu už Aljaška nehoří v plamenech, ani se nepřepadává Pacifik, je víc než zákon a jen stěží ho lze zabít. Málokdo ví, že tento přeborník v aikidu si jako první Američan otevřel školu v Asii. Aktivně se zajímá o ochranu životního prostředí. Živil se jednu dobu jako bluesový zpěvák a kromě herectví zkouší i producentskou ligu.

FOTO:  FANDA


 

JAMES BOND: Daniel Craig
Bond, James Bond. Neohrožený tajný agent i šarmantní svůdník. Šestý Bond v řadě a ten aktuální, to je Daniel Craig. Dnes hvězda první kategorie a idol mnoha žen.

FOTO:  Oficiální zdroj / Instagram.com

 

ETHAN HUNT: Tom Cruise
Mise splněna, je tu i Ethan! Na plátně neohrožený Ethan ze série Mission: Improssible, v soukromí velký příznivec scientologické církve, kvůli které se mu údajně rozpadlo manželství s Katie Holmes, s níž má dcerku Suri. Nic na tom ale nemění fakt, že jako Ethana ho milujeme.

FOTO:  Oficiální zdroj

 

 

Vin Diesel
Dominic Toretto není úplně papírový akční hrdina, ale prostě se nám ho sem chtělo rychle a zběsile napsat! Tento sympaťák s velmi výrazným hlubokým hlasem, známý také jako Ridicck, započal svou hereckou kariéru již v sedmi letech v newyorském divadle. A dnes fušuje také do režie i produkování filmů.

FOTO:  Instagram / Facebook.com

 

Dwayne Johnson
Přezdívku „The Rock“ („Hora“) tento profesionální wrestler rozhodně nemá nadarmo. A i díky své tělesné proporci i kondici získal svou první velkou (ve skutečnosti malou) roli ve filmu Mumie se vrací. Zaujala diváky natolik, že podle ní vznikl samostatný film - Král Škorpión. Traduje se o něm, že je to nástupce Arnolda Schwarzeneggera. Tak mu zkuste říct sami, že byste ho sem nenapsali. 

FOTO:  Instagram

 


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Cukrují jako hrdličky! Kterému zamilovanému páru to sluší nejvíce? HLASUJTE

Dcera Suchých z Ordinace Hanička: Jak se k roli dostala? Vyzpovídali jsme její pravé rodiče

 

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady