• TV Nova
  • Cukrují jako hrdličky! Kterému zamilovanému páru to sluší nejvíce? HLASUJTE

Cukrují jako hrdličky! Kterému zamilovanému páru to sluší nejvíce? HLASUJTE

Cukrují jako hrdličky! Kterému zamilovanému páru to sluší nejvíce? HLASUJTE

Tyto zamilované dvojice znáte z televizních obrazovek. Jsou krásní a úspěšní. Kterému páru to nejvíce spolu sluší? Co říkáte na jejich zamilované pohledy? Hodí se k sobě? Hlasujte!

Zorka Hejdová a Míra Hejda


Neuvěřitelně to na televizní obrazovce sluší manželům Hejdovým. Zorka a Míra jsou velice sympatickými moderátory, kteří vás provedou celou Snídaní s Novou. Moderátor svou vyvolenou požádal o ruku před kamerami, právě v přímém přenosu Snídaně s Novou.

 

 

FOTO:  Nova.cz
FOTO:  Instagram

Nepřehlédněte:  Zorka a Míra Hejdovi hosty pořadu NA BARU

FOTO:  Instagram

 
Johan Mádr a Anna Kadeřávková


Mladí a krásní! Takový je pár, který představoval v seriálu Ulice Rozinu a Richarda. Johan Mádr se při natáčení zamiloval do své herecké kolegyně Anny Kadeřávkové a neskutečně to mezi nimi jiskří i teď, když už Johan v seriálu nehraje. Sympaťák se nedavno přiznal, že má oči jen pro jednu, a to blonďatou a dlouhovlasou dívku. Uznejte, že to roztomilé dvojici moc sluší!

 

 

FOTO:  Instagram / Facebook.com
FOTO:  TV Nova
FOTO:  Instagram

 


Lukáš Hejlík a Veronika Hejlíková


Herec seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se loni na jaře oženil s modelkou Veronikou Fašínovou. S půvabnou blondýnkou se herec dal dohromady v roce 2013, když pracovala v Londýně. Usměvavému páru se v záři narodil roztomilý syn Vojta. Lukáš má z prvního manželství již dceru Klárku.

 

FOTO:  Profimedia
FOTO:  Profimedia

 


Petr Suchoň a Klára Koukalová


Tuhle dvojici diváci na obrazovkách nečekali! Moderátor Televizních novin, Petr Suchoň, přivedl na Novu svou přítelkyni, světovou tenistku, Kláru Koukalovou. A zanedlouho bylo jasné, že zamilovaný pár bude moderovat Sportovní noviny. Tenistka se na Nově představila v rámci speciálu k nejslavnějšímu tenisovému turnaji na světe, Wimbledonu. Co myslíte, slušelo jim to spolu na obrazovce?

 

FOTO:  TN.cz
FOTO:  TN.cz
FOTO:  facebook.com


Michaela Tomešová a Roman Tomeš


Příjmení po manželovi si nese herečka ze seriálu Ulice, Míša Tomešová. Provdala se za Romana Tomeše před měsícem v Úžicích u Prahy po pětiletém chození. Míša si svůj den užila v přírodě mezi jarními květy. Svatebčané byli překvapeni, když viděli, co nevěsta oblékla. Její horní část svatebních šatů byla téměř průhledná. Líbí se vám Míši záliba v extravagantnosti? Jako páru to novomanželům jednoznačně sluší.

Nepřehlédněte: Michaela a Roman Tomešovi byli hosty pořadi Na baru
 


Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý

S nejkrásnější ženou světa, Taťánou Kuchařovou, se čerstvě oženil herec ze seriálu Gympl, Ondřej Brzobohatý. Dvojice se nechala oddat v pražském kostele na Strahově. Pár si navíc nechal přidat příjmení Gregor, po ženichově dědečkovi. Nevěsta oblékla šaty od módní návrhářky Ivany Mentlové. Dvojici to opravdu moc sluší! Jsou považováni za nejkrásnější pár českého showbyznysu, neshází jim totiž šmrnc a elegance, zároveň jsou vtipní, inteligentní a pracovití. Novomanželům přejeme hodně štěstí.

 

FOTO:  TV Nova
FOTO:  Instagram


 

Nepřehlédněte:

LÉTO S NOVA PLUS: Show Tvoje tvář, seriál Na vodě, Gympl i ty NEJ díly z Ulice a Ordinace!

 

RANDE se seriálovým fešákem! Kdo by to byl? HLASUJTE

 

DO PLAVEK! V čem ukazují svá krásná těla u vody herečky a moderátorky? 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady