• TV Nova
  • LÉTO S NOVA PLUS: Show Tvoje tvář, seriál Na vodě, Gympl i ty NEJ díly z Ulice a Ordinace!

LÉTO S NOVA PLUS: Show Tvoje tvář, seriál Na vodě, Gympl i ty NEJ díly z Ulice a Ordinace!

LÉTO S NOVA PLUS: Show Tvoje tvář, seriál Na vodě, Gympl i ty NEJ díly z Ulice a Ordinace!
Zdroj: TV Nova

NOVA Plus vás bude bavit celé léto! Zdarma můžete vidět oblíbené pořady i seriály. Připomeňte si znovu fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas! Sledujte od začátku seriál Na Vodě! Zavzpomínejte na Gympl s (r)učením omezeným. Uvařte si s MasterChefem a ujít si nenechte ani nejzásadnější díly z Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. A mnohem víc!

FOTO:  TV Nova

 

LETNÍ SPECIÁL NOVY PLUS JEN PRO VÁS

 

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS


Dechberoucí pěvecké výkony a proměny! Skvostná práce maskérů, úžasná show a zábava! Fanoušci, kteří si na jaře oblíbili famózní show Tvoje tvář má známý hlas, se s ní mohou bavit i během léta. Na NOVA Plus na vás čeká všech 10 dílů! Těšit se můžete také na jednotlivá vystoupení všech soutěžících i další bonusový materiál.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

 

NA VODĚ

Obyvatelé zátoky mají své sny, touhy i barevný život, který žijí po svém. Zvykli si na houpavý pocit na vodě i v životě, a pro komediální seriál tak vytvořili jedinečnou galerii věkově i charakterově rozmanitých postav s pestrými příběhy. V hlavních rolích Lukáš Langmajer, Tomáš Klus, Veronika Kubařová a další. Sledujte ho celý, tedy všech 13 dílů!

FOTO:  TV Nova

 

 


MASTERCHEF 2015


Neobyčejná kuchařská reality show nabízí várku emocí, lidské příběhy a hlavně překvapivé kulinářské výtvory z rukou amatérských kuchařů z celé republiky. Obstát před porotci z řad elitních kuchařů se v devatenácti epizodách pokusilo zhruba osmdesát nadějných soutěžících. Na konci trnité cesty za vítězstvím na jednoho z nich čekal titul MasterChef Česko, půlmilionová výhra a vydání vlastní kuchařky. Podívejte se znovu na cestu za snem!

FOTO:  Archiv TV Nova

 

 

 

GYMPL S (R)UČENÍM OMEZENÝM


Školní prostředí plné humoru a muziky, tak přesně o tom je seriál Gympl s (r)učením omezeným. Na příběhy vašich oblíbených učitelů a jejich žáků se můžete těšit ve všech 96 dílech.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

 


ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2


Svatby i úmrtí. Vyhrocené chvíle i ty radostné. Prostě ty nejlepší top díly z Ordinace najdete během léta na NOVA Plus. Kromě toho si můžete připomenout i díly před tradiční prázdninovou pauzou. Těšit se můžete i na bonusové rozhovory s herci a v průběhu léta i exkluzivní ukázky z nových dílů. 

FOTO:  Nova.cz


 

 

ULICE


I seriál Ulice si pro vás připravil ty nelepší top díly. Znovu se budete moci podívat na zásadní okamžiky z uplynulé jedenácté sezony! K vidění máte také díly z posledního týdne před letními prázdninami.

FOTO:  TV Nova

 

 

GRILOVÁNÍ S VODOUCHEM


Tipy na neobvyklé letní grilování vám přinese pořad Grilování s Vodouchem. Kuchař Ivan Vodochodský vám spolu se svými hvězdnými hosty poradí, jak uspořádat tu nejlepší zahradní párty a pořádně si u toho pochutnat.

FOTO:  TV Nova

Kuchař Ivan Vodochodský vám poradí, jak nejlépe grilovat

 

 


Zlatá mříž, Čundrcountryshow, Rychlý prachy


Letos v létě si také budete moci zavzpomínat na vaše oblíbené pořady z dřívějších dob! Diváckými vtipy vás v pořadu Zlatá mříž pobaví osobnosti českého showbyznysu. Zpěvák Ivan Mládek vás zase rozesměje spolu se svými hosty v pořadu Čundrcountryshow. Komik Petr Rychlý, kterého dnes všichni znají především jako Čestmíra Mázla z Ordinace v růžové zahradě 2, hecuje diváky k mimořádným výkonům a nabízí jim za to okamžitou výhru v soutěži Rychlý prachy.

 

*Jednotlivá videa budeme na internet nasazovat v průběhu letních měsíců.

 

 

SERIÁLY A POŘADY PO ODVYSÍLÁNÍ V TV NA NOVA PLUS

 

Comeback

Oblíbený sitcom se vrátil na léto zpět na televizní obrazovky. Ozzáka s celou rodinou Pacovských můžete sledovat vždy ve čtvrtek večer a hned dva díly po sobě. Po odvysílání je poté najdete na NOVA Plus, tak se nemusíte bát, že je třeba propásnete.

 

 

Kriminálka Anděl

Policejní tým z Kriminálky Anděl vyšetřuje případy inspirované skutečnými kriminálními činy. Seriál můžete na Nově sledovat během léta v úterý a neděli od 20:20. Pokud vám nějaká epizoda unikne, můžete se na ni podívat na NOVA Plus.

 

 

Výměna manželek

Reality show, kde si dvě rodiny po dobu deseti dní vymění manželky, si můžete připomenout každou středu na Nově od 20:20. A stejně tak po odvysílání i na videoportálu NOVA Plus.

 

 

Nepřehlédněte:

LÉTO NA NOVĚ: Filmové trháky, české skvosty i oblíbené seriály! A co víc?

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady