• TV Nova
  • NEJLEPŠÍ PARŤÁK Semira z Kobry 11: Zvolte si ho!

NEJLEPŠÍ PARŤÁK Semira z Kobry 11: Zvolte si ho!

NEJLEPŠÍ PARŤÁK Semira z Kobry 11: Zvolte si ho!
Zdroj: TV Nova

Zábavní, tvrdohlaví, neohrožení, odhodlaní i sexy! To jsou oni, všichni parťáci nezapomenutelného Semira Gerkhana z kultovního německého akčního seriálu Kobra 11! Pamatujete si na všechny? A kdo byl ten NEJ? Hlasujte pro něj!

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou zloději aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost. Kdo by neznal tento slogan z dnes již kultovního seriálu Kobra 11, který se vysílá už od roku 1996! Otestujte se – pamatujete si na všechny kolegy a kamarády Semira?


 

Frank Stolte
Frank nejdřív odhaloval zločince společně s Inge Fischerem, Semir tedy nestál u samotného zrodu jednoho z nejpopulárnějších policejních oddělení. Inge byl ale zastřelen. A na jeho místo nastoupil právě Semir, který se ihned stal diváckým miláčkem. A zůstává jím dodnes. Ale ani na Franka se nedá zapomenout. A právě on zahájil éru komisařů v oblecích.

FOTO:  TV Nova

 

 

André Fux
Druhým parťákem Semira se stal drsný karatista André (Mark Keller). Působili jako protikladná dvojka – drsnější ochránce zákona a hodný polda. Na konci třetí sezóny Andrého jeden ze záporáků zranil harpunou, vypadalo to, že je Adré mrtvý. A několik let o něm nikdo neslyšel. Později se ale v seriálu znovu objevil, objasnilo se, že přežil a Semir tak znovu dostal šanci říci svému kamarádovi vše, co předtím nestihl.

FOTO:  TV Nova

 

Tom Kranich
Se Semirem v seriálu strávil tři sezony a po kratší pauze se vrátil na další dvě. Tom (René Steinke) se mezi fanoušky seriálu Kobra 11 řadí právě mezi nejoblíbenější parťáky. Se Semirem se výborně doplňovali a i ženskému publiku nejvíc padl do oka. Je to tak?

FOTO:  TV Nova

 


Jan Richter

Herec Christian Oliver si také získal srdce fanoušků. Po dvou sezónách se ale rozhodl seriál opustit a zkusil štěstí jako model a herec v Hollywoodu. Jan sice Semira převyšoval tělesnou výškou, jinak nad ním měl Semir vždycky navrch.

FOTO:  TV Nova

 


Chris Ritter

Ztvárnil ho Gedeon Burkhard, kterého diváci jistě znají také jako legendárního kriminalistu ze seriálu Komisař Rex. Zprvu si tihle dva nesedli, častokrát mezi nimi docházelo k rozkolu, oba totiž vždy chtěl mít poslední slovo. Byli oba osobností, tím si ale právě byli podobní. A tak bylo jasné, že se spřátelí. Po dvou sezonách ale Rittera bohužel zastřelil mafiánský boss. Semir pak dělal všechno pro to, aby kamaráda pomstil.

FOTO:  TV NovaBen Jäger

Semir s Benem v seriálu vystupoval celých šest sezon. Hezky se spolu doplňovali. Semir byl už v té době zkušený policista. Ben si získal fanoušky svým klukovským vzezřením a svou chutí dělat věci podle pravidel. Fanoušci se těžko vyrovnávali s tím, když se představitel Bena Tom Beck rozhodl seriál opustit. V ději odjel hledat štěstí do Hollywoodu, a to jako kytarista. Semir se z odchodu parťáka nedokázal dlouho vzpamatovat a dokonce od policie odešel. Naštěstí jen dočasně.

FOTO:  FANDA

 Alex Brandt
Dalším Semirovým kolegou se stal Alex (Vienzenz Kiefer), nyní je oba můžete vidět v premiérové XX. řadě na kanálu Fanda. Dva roky inkognito sledoval gangy obchodující s drogami, strávil dokonce i nějakou dobu ve vězení. Často dělal věci po svém, proto se dostával do konfliktu se Semirem. Časem se ale oba lépe poznali, nyní si rozumí a respektují se. Každý z nich pracuje trochu jiným způsobem. Když ale spojí své síly a schopnosti, nemají před nimi zločinci šanci.

FOTO:  TV NovaPaul Renner (Daniel Roesner)
Je nadaný, bystrý a má srdce na správném místě. A bude Semirovým osmým parťákem, právě v premiérové dvacáté řadě vašeho oblíbeného krimi seriálu. Dívejte se na nové díly Kobry 11 každou sobotu od 20:20 na FANDOVI.

 


 

 Sledovat můžete i reprízy uplynulých řad Kobry 11, a to od pondělí do pátku v 18:30 na Fandovi.

 FOTO:  FANDA

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Honičky a tvrdé nárazy: Bolest hlavně pro auta

Uzavírka dálnice. Důvod? Natáčení Kobry 11

 

 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady