• TV Nova
  • RANDE se seriálovým fešákem! Kdo by to byl? HLASUJTE

RANDE se seriálovým fešákem! Kdo by to byl? HLASUJTE

RANDE se seriálovým fešákem! Kdo by to byl? HLASUJTE
Zdroj: TV Nova

Charismatický, pohledný, správný chlap, svalovec, romantik. Jakému typu dáváte přednost? Kterou seriálovou postavu byste rádi poznali blíže?

Kryštof "Mára" Mareček z Ulice

Kryštof, kterému však nikdo neřekne jinak než "Máro", je jeden z nejsympatičtějších mužů z Ulice, co říkáte? Mladý podnikatel je i velmi dobrá partie. Hlavně je to pohodář. Jen by potencionální přítelkyně musela překousnout jeho velmi svéráznou matku, která se mu často a ráda plete do života. Ztvárňuje ho charismatický Kryštof Rímský.

FOTKY: Kryštof Rímský se pochlubil svými SYNY!

FOTO:  TV Nova


 

 

Mikuláš Seidl z Ulice

Miki, kterého hraje mladý herec Václav Matějovský, vyzrál ve velmi pohledného mladého muže. Momentálně jen neví, co si dál počít se životem, ale jak ho známe, brzy na to přijde. Je svůj, s ničím si moc nebere servítky a slovo "nuda" snad ani nemá ve svém slovníku.

TAJNOSTI Vaška Matějovského: Dokonalá žena existuje. A hraje v Ulici!
 

FOTO:  TV Nova

 

Rudolf Hložánek z Ulice


Rudolf v podání Václava Kopty je správňácký, milý, přátelský a veselý. Budete se s ním cítit jako doma. Podržel by vám dveře, odsunul židli, nasadil kabát. Byla byste středem jeho zájmu vždy a všude.

POVEDENÁ KLAPKA s Koptou! Co odbouralo celý štáb?


FOTO:  TV Nova

 
 

Petr Hanák z Ordinace v růžové zahradě 2

Pokud byste chtěli jít na rande s někým, kdo má pro strach uděláno, je tím správným parťákem právě Petr. Když ví, že tím někomu pomůže, vrhá se po hlavě do nebezpečných situací. Petr v podání Radima Fialy má prostě srdce na správném místě a je i dobrý kamarád.

HANÁK POKAŽDÉ JINAK: Drsňák, svůdce i pohodář! Jak se vám líbí nejvíc?

FOTO:  Archiv TV Nova

 

 

Jáchym Kalina z Ordinace v růžové zahradě 2

Pohledný doktor byl vyhlášený sukničkář. To se ale změnilo, když se poprvé v životě pořádně zamiloval. Ona vztah s ním ale brala jen na lehkou váhu, a to ho zranilo. Okusil to, co kvůli němu ženy kdysi prožívaly, což ho změní. Vyrazila byste na večeři s vyléčeným sukničkářem? Je na něj ale krásný pohled. Hraje ho Lukáš Hejlík.

Lukáš Hejlík z Ordinace ukázal syna! Komu je podobný?


 

 

Adam Kábrt z Gymplu s (r)učením omezeným

Mladý učitel, který prosazuje svoji moderní metodu učení a nemá strach před autoritami. Pokud máte ráda neotřelý přístup k životu a dotýkají se vás věci a události, které se kolem vás dějí, měla byste si určitě s Adamem o čem povídat. Hlavně je to velký sympaťák, že? Ztvárnil ho Ondřej Brzobohatý.

Sledujte znovu seriál Gympl! Hezky od začátku. Všechny díly po celé léto zdarma na NOVA Plus

FOTO:  Archiv TV Nova

 

Honza Dlouhý ze seriálu Na vodě

Honza v podání Tomáše Kluse žije pohodový život v hausbótu. Se ženami nemá nejmenší problém, sbalí kteroukoliv. Když se k němu nastěhuje zklamaný kamarád Hugo, rozhodne se, že mu poradí, jak na ženy. Netuší, že se u toho sám celkem nešťastně zamiluje. Prostě bohém. Která by ale odolala?

SERIÁL NA VODĚ je zpět! Sledujte ZNOVU všechny díly na NOVA Plus zdarma!


FOTO:  TV NovaHugo Karásek ze seriálu Na vodě


Hugovi se začne lepit smůla na paty. Rozejde se s ním manželka Monika a přijde o práci. Najednou se ocitne bez práce i střechy nad hlavou. Z nesnází mu pomůže právě kamarád Honza. Ubytuje ho na svém hausbótu a rozhodne se mu poradit s tím, jak sbalit ženu svých snů. Pokud byste vyrazila na rande s mírně popleteným Hugem, dáme ruku do ohně za to, že pro sympatickou slečnu udělá opravdu cokoliv!

FOTO:  TV Nova

 

Tomáš Benkovský ze seriálu Kriminálka Anděl


Pokud byste chtěli na rande vyrazit s pohledným, reprezentativním mužem, byl by pro vás tou správnou volnou Tomáš Benkovský v podání Davida Švehlíka. S Tomášem byste akorát musely mávnout rukou nad tím, že často a rád prosazuje svůj názor. Zato byste s ním byla v bezpečí.
 

Ozzák ze seriálu Comeback

Příznivkyně tvrdého rocku osmdesátých let a piva by jistě sáhly po Ozzákovi (Martinu Dejdarovi). Žádná romantika, ale žádné věšení bulíků na nos. S Ozzákem byste vždy věděly, na čem jste!

Nejlepší hlášky Ozzáka aneb "Neříkejte mi Ozzáku, jsem František!"
 


 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Krasavci ze seriálů! Kdo je největší Casanova?

ODTAJNĚNO z Ordinace: NOVÉ POSTAVY v životě obou Mázlů, Suchých i Švarce!

FOTKY: Jak šel čas s Frantou Hrubým. Z okatého klučiny nastávajícím tátou

 


 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady