NEJ tatínci seriálů: Který si zaslouží největší obdiv? HLASUJTE

NEJ tatínci seriálů: Který si zaslouží největší obdiv? HLASUJTE

Stejně tak jako slavíme svátek maminek, oslavujeme 19. 6. i svátek tatínků. V našich seriálech je plno otců. A ať už se perou s nepříznivým osudem, nebo ne, své role si užívají! Podívejte se spolu s námi na seriálové taťky a hlasujte pro toho svého NEJ.

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

 

Čestmír Mázl

S primářem kamenické nemocnice, Čestmírem Mázlem, se osud v seriálu vůbec nemazlil. Jak je známo, zemřela mu nejedna osudová žena. A na výchovu svých synů zůstal sám. Vede si ale skvěle!
• Miky, Magdička, nebo Hanička: Hlasujte o NEJOBLÍBENĚJŠÍ DÍTKO v Ordinaci!

 

Jakub Mázl

Syn Čestmíra Mázla, Jakub, je už také tatínkem, a to na plný úvazek! Zůstal na výchovu malé Magdičky sám. Její máma - Linda se se svou rolí teprve sžívá, velmi pomalu. Jakubovi samozřejmě pomáhá jeho táta Mázl, on ale zase jemu i s výchovou bráchy Mikyho. Prostě tahle dvojka se dokonale doplňuje. A zvládají to oba statečně.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

David Suchý

Manžel Zdeny Suché se také jako tatínek musí držet. Dvojice si byla nevěrná a Zdena se s Toníkem a malou Haničkou odstěhovala až na Slovensko. Pro doktora Suchého, který je teď na stáži v Ugandě, je žití bez dětí zdrcující. Proto také odjel. Milujícím otcem ale zůstává i nadále.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

ULICE


Lumír Nykl


Z Lumíra, dříve ambiciózního politika, se pomalu stává otec v domácnosti. Jeho manželka Světlana se dala také na politickou dráhu, a tak se Lumír obětoval a stará se většinu času o malého Lexíka.

• Skvělý herecký výkon: Vtipné hlášky Lumíra u porodu vás dostanou!

FOTO:  TV Nova

 

Martin Maléř

Překvapivý osud čekal i na Martina Maléře. Jeho manželka Veronika měla totiž románek s farářem a k nemilému činu se i přiznala. Martin to nezvládl a odešel od rodiny. Všechno se snaží slepit syn Filip, který přivedl taťku zase zpátky k rodině.

FOTO:  TV Nova

 

Bedřich Liška


Bedřich Liška je také tatínkem se zajímavým osudem. Pracuje jako truhlář ve vlastní dílně. Na konci června 2007 si vzal kolegyni z Království Hraček Annu Málkovou. Anička s Bedřichem si do péče vzali Emu Toužimskou, která vyrůstala v dětském domově. Bedřich je navíc otcem Františka, který také vyrůstal v dětském domově. Na Bedřicha teď brzy čeká nová role, stane se totiž dědečkem!

• Duel Franty a Bedřicha z Ulice: Jak si  notují a nakolik se shodnou?


FOTO:  TV Nova

 

František Hrubý


František Hrubý z Ulice, je mladým nastávajícím tatínkem. Když se jeho přítelkyně Skyler, dozvěděla o těhotenství, byla v šoku stejně jako Franta. Vše si nakonec vyříkali a rozhodli se, že si miminko nechají. Zvládne František úlohu otce?

 

FOTO:  TV Nova

 

Těmto statečným tatínkům přejeme všechno nejlepší a držíme jim palce! A kdo je váš nejoblíbenější?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:  

Příběh nevidomé Lucky, který vás dojme! Díky nadaci Leontinka je její život snazší. Pomozte i vy!

Apetit piknik pořádá nejlepší gastronomickou párty pod širým nebem! Budete u toho?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady