Přijďte ochutnat nejlepší nealkoholické koktejly světa s Mattoni!

Přijďte ochutnat nejlepší nealkoholické koktejly světa s Mattoni!
Zdroj: TN.cz

Centrum Prahy se stane během třetího červnového víkendu dějištěm dalšího ročníku Mattoni Koktejl Festivalu, na kterém své umění představí ti nejlepší barmani z celého světa, včetně českého zástupce.

Český zástupce Achim Šipl si pro vás připravil jednoduchý drink, který zvládnete v pohodlí domova. Stačí pár ingrediencí a za pár sekund je na světě. A tady je návod, jak na něj!
 

 

 

V rámci hudebního Mattoni Koktejl Festivalu už tradičně proběhne Mistrovství světa Mattoni Grand Drink, ve kterém se utkají barmani o nejlepší nealkoholický drink roku 2016. Na světovou barmanskou show, při které můžete nahlédnout pod ruce těch nejzkušenějších barmanů, včetně večerního koncertu, je vstupné zdarma.

 

FOTO:  TV Nova

 

V sobotu 18. června od 9.00 do 14.30 proběhne semifinále Mattoni Grand Drink, kde více než 20 barmanů z celého světa umíchá svůj soutěžní koktejl a pouze pět nejlepších postoupí do nedělního finále. Česko bude v napínavém klání reprezentovat Achim Šipl, který v sobotu 21. 5. vyhrál národní kolo Mattoni Grand Drink s vítězným drinkem „Cou Cou“ (ku ku). Fantazii se meze nekladou, jedinou podmínkou soutěžního koktejlu je ingredience v podobě Mattoni, kterou musí obsahovat.

FOTO:  TN.cz

Nedělní finálový program bude zahájen v 19:30 hodin soutěžní exhibicí finalistů. V rámci doprovodného koncertu „Daruj krev“ podpoří Mattoni již tradičně ve spolupráci s Českým rozhlasem dárcovství krve.
 

Samotné finále barmanského mistrovství Mattoni Grand Drink, vtipně provázené Liborem Boučkem a Adelou Banášovou, odstartuje ve 21:20 hodin. Těšit se můžete na skvělou hudbu v podání skupiny Slza, MIG 21, No name, či zpěvaček Barbory Polákové a Ewy Farné. Muzikanti to rozjedou nejen na podiu, ale i za barmanským pultem ve společnosti špičkových barmanů, kteří zároveň svedou boj o nejlepší nealkoholický koktejl světa. Show plnou koktejlů, hudby a zážitků můžete sledovat živě v centru Prahy nebo doma u obrazovek na TV Nova od 21:30 hod.

Vstupné je zdarma, tak neváhejte a přijďte oslavit začátek léta s Mattoni! 

Pro více informací sledujte www.koktejlfestival.cz.

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady