• TV Nova
  • Nova Cinema DNES představí Johnnyho Deppa v roli kokainového krále!

Nova Cinema DNES představí Johnnyho Deppa v roli kokainového krále!

Nova Cinema DNES představí Johnnyho Deppa v roli kokainového krále!
Zdroj: Profimedia

Film Kokain vypráví skutečný příběh George Junga – muže, který v sedmdesátých letech vybudoval americký trh s kokainem. Jak se na tento snímek Johnny Depp připravoval? George navštívil ve vězení!

Film se suchým humorem zachycuje, jak se syn chudého, ale poctivého stavebního dělníka vyšvihl přes noc ve zbohatlíka kopírujícího životní styl vyšších vrstev. Zabývá se také komplikovaným vztahem otce a dcery.

 

FOTO:  TV Nova

 

Hlavní roli ztvárnil herec Johnny Depp, který se na svůj velkolepý výkon svědomitě připravoval. Osobně navštívil skutečného George Junga ve vězení, který ve vězení strávil skoro 20 let. Oba dva se setkali ještě v roce 2015, kdy byl George ve svých 72 letech propuštěn. Setkání se zúčastnila i jeho - dnes již bývalá snoubenka, která Deppa obvinila z domácího násilí - Amber Heard. Necelý rok po zveřejnění filmu, Kristina Sunshine Jung svého otce ve vězení navštívila a navázali tak společný kontakt. Režisér Ted Demme zemřel rok po premiéře filmu, v jeho těle bylo nalezeno velké množství kokainu.

 

FOTO:  TV Nova

 

Skvělé herecké výkony Johnyho Deppa a Penélope Cruz můžete sledovat v kultovním snímku Kokain již DNES na Nova Cinema ve 21:45.

 

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady