RunTour a Nova Run 5km již brzy rozběhnou Česko. Přidají se i tváře TV Nova

RunTour a Nova Run 5km již brzy rozběhnou Česko. Přidají se i tváře TV Nova
Zdroj: TN.cz

Tak jsme se dočkali a letos navíc v rozšířené verzi deseti závodů. Běžecký seriál RunTour je tady, v sobotu 16. dubna rozběhne jako první historické centrum Českých Budějovic. Přidejte sek tvářím naší televize, poběžte po boku Inny Puhajkové, Hanky Mašlíkové nebo Petra Říbala. Kromě nich poběží i celá řada známých sportovců a tváří.

"RunTour se od svého vzniku soustředí na běžce začátečníky, které mnohdy rozbíhá do prvních závodů v životě. Není výjimkou, že na závodech potkáte kompletní členy jedné rodiny, protože právě jim je program závodů šitý na míru. Nejdříve dětské běhy, pak dospělí na 5 km a pak 10 km. Spokojení tak jsou ve finále úplně všichni, nadšení i zkušení, malí i velcí, " má jasno Richrd Valoušek, tiskový mluvčí série.

FOTO:  TN.cz

A TV Nova bude u toho ve všech deseti RunTour městech, stejně jako její tváře, které jsou zároveň ambasadory závodu Nova Run 5 km. Další skvělou zprávou je, že každého startovného putuje 50 Kč na konto Nadace Leontinka. Loni takto pořadatelé mohli darovat rovný milion.
FOTO:  TN.cz

„Naše televize navíc na závodě nebude mít účast jen v podobě svých tváří, ale také stánkem a doprovodným programem. Nezapomeňte si během závodního dne přijít popovídat s moderátory do stanu nebo si s nimi zahrát stolní fotbálek. Pro všechny účastníky běhu Nova Run 5 km budeme mít připraveny dárky. Stačí se prokázat startovním číslem a přijít za námi do stanu. “Těšíme se“, láká běžce Marika Mazáková, koordinátorka mediálních partnerství.


Více informací včetně možnosti registrace najdete na
http://www.run-tour.cz/.


Termínovka RunTour 2016
České Budějovice - 16. 4. 2016
Hradec Králové - 30. 4. 2016
Ústí nad Labem - 28. 5. 2016
Olomouc - 11. 6. 2016
Liberec - 16. 7. 2016
Plzeň - 20. 8. 2016
Ostrava - 3. 9. 2016
Brno - 17. 9. 2016
Praha - 1. 10. 2016
Pardubice – 19. 11. 2016
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady