• TV Nova
  • Internetová talkshow Na baru má nové moderátory!

Internetová talkshow Na baru má nové moderátory!

Internetová talkshow Na baru má nové moderátory!

Veronika Petruchová a Michal Čoudek se stali novými moderátory úspěšné talkshow Na baru, kterou každou středu v podvečer vysílá internetový portál Nova Plus. Oba budoucí moderátoři jsou členy reportérského týmu zpravodajských a publicistických pořadů, moderování lifestylového, živě vysílaného pořadu pro ně tak bude příjemnou výzvou.

Chci, aby se diváci u naší internetové talkshow především skvěle bavili a vždy se dozvěděli něco nového. S Michalem se budeme snažit o to, aby byl každý díl jedinečný a díky diváckým dotazům také trochu v jejich režii. Už teď se těším na každou středu,“ řekla Veronika.

Možnost moderovat pořad Na baru jsem vzal bez rozmýšlení. Těším se nejenom na spolupráci s kolegyní Veronikou, ale také na hosty, z kterých se budu snažit dostat co nejvíce,“ doplnil Michal.

Každý týden bude jeden z moderátorů zpovídat zajímavého hosta. Terezu Janáčovou uvidí diváci naposledy již zítra, na bar si pozvala právě Veroniku s Michalem. Jaká tajemství na sebe prozradí, mohou diváci sledovat ve středu 24. 2. od 17:30 na Nova Plus.

Pořad Na baru je internetová talkshow z vlastní produkce TV Nova, kterou vysílá Nova Plus živě každou středu. Moderátoři si zvou na bar zajímavé osobnosti a diváci se mohou do pořadu zapojit svými otázkami.

Všechny díly pořadu Na baru můžete sledovat ZDE!
 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady