Tohle nikde neuvidíte: Triky maskérů z nové pohádky Řachanda! Poznáváte známou herečku?

Podívejte se díky Volejte Novu do pozoruhodné filmové maskérny, kde se z populárních herců stávají pohádkové bytosti! Nová pohádka Řachanda již brzy vstoupí do kin. A i díky úžasné práci maskérů bude stát za to!

Maskérská práce je v nové komediální pohádce Řachanda opravdu skvostná! Maskéři se vyřádili! A i když náročné líčení jednoho herce trvalo přes čtyři hodiny, výsledek stojí za všechnu tu námahu!

FOTO:  oficiální zdroj„Museli jste stát ve spodním prádle a oni na vás nanášeli takovou vodovou barvu, která zaschla a udělala na vás krustu. Jenže, než to zaschlo, tak to trvalo. Nemohl jste nic a mrznul jste. Bylo to náročné, ale ten výsledek – prostě krása!“ popsala proces líčení herečka Šárka Vaculíková.FOTO:  oficiální zdrojPohádka Řachanda se natáčela na třech místech – zámku Dětenice, na hradě Kost a v malebných lesích královehradeckého kraje. A Daniel Miňovský, scénárista a producent, o ní prohlásil: „Chtěl jsem natočit milou a komediální pohádku, podobnou těm klasickým českým pohádkám.“


FOTO:  oficiální zdrojPohádka Ŕachanda vstoupí do kin už ve čtvrtek 25. února

FOTO:  oficiální zdroj
Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady