Už brzy uvidíme na obrazovce TV Nova zbrusu nový seriál a světovou show!

Už brzy uvidíme na obrazovce TV Nova zbrusu nový seriál a světovou show!

Skupina Nova představila na lednové tiskové konferenci hlavní programové pilíře pro jaro 2016, mezi nimi i několik novinek. Komediální drama Drazí sousedé diváci poprvé uvidí v pondělí 14. března, na úvodní díl zábavné show Tvoje tvář má známý hlas se mohou těšit v sobotu 26. března.

Netradiční příběh komediálního dramatu Drazí sousedé se odehrává ve vesničce Vlkov na okraji národního parku. Hlavními hrdiny jsou strážce parku Honza (Tomáš Novotný) a lékařka Kateřina (Lenka Zahradnická), která se kvůli poslední vůli svého dědečka do vesnice přistěhuje z města.

Dědeček Alois (Jan Tříska), který strávil posledních dvacet let svého života jako samotář, odkázal 30 milionů korun svým vnoučatům Kateřině, Tomášovi (Petr Buchta) a Filipovi (Štěpán Benoni) pod podmínkou, že budou po dobu jednoho roku žít v jeho zpustlém domě. V případě, že tak neučiní, peníze propadnou obci. Diváky čeká napínavý příběh boje vnoučat s vesnicí o milionové dědictví plný humoru, životních zvratů i lásky a přátelství. Seriál Drazí sousedé uvidí diváci každé pondělí a středu od 20.20 na TV Nova. Úvodní díl seriálu uvede TV Nova v pondělí 14. března.Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus se každý týden představí divákům ve zbrusu nové zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví, se představí v netradičních rolích velkých osobností světové i české populární hudby.

Profesionální tým vynaloží veškeré své úsilí, aby účinkující vypadali přesně jako legendární umělci, které mají soutěžící představovat. A k tomu všemu musí zpívat naživo! Výkony hvězdných soutěžících hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová a čtvrtým porotcem bude v každé epizodě jiná hostující osobnost. Show plnou humoru a dobré nálady provede herec Ondřej Sokol. Zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas mohou diváci TV Nova sledovat každou sobotu od 26. března.

Nepřehlédněte:

Televize Nova slaví 22. narozeniny! Přidejte se k oslavám!

HLASTE SE do nové KUCHAŘSKÉ SHOW Nejlíp vaří moje máma!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady