7 NEJVĚTŠÍCH SERIÁLOVÝCH NEVĚR: Kdo neodolal pokušení?

7 NEJVĚTŠÍCH SERIÁLOVÝCH NEVĚR: Kdo neodolal pokušení?

Nevěra. Poznal ji skoro každý, ať už na vlastní kůži nebo ve svém okolí. Někdo ji toleruje, jiný by ji v životě neodpusti. Jak jsou na tom s nevěrou oblíbení seriáloví hrdinové? Podívejte se na ty největší seriálové nevěry.

David a Renata

Touto nevěrou odstartovaly všechny problém rodiny Suchých. Rodina davidovu nevěru zažehnala, nebylo to ale vůbec jednoduché. Davida v jednu chvíli okouzlila barmanka Renata, za kterou od rodiny doslova utíkal. Doma měl pocit, že tam na něj všechno „padá“. A Renata mu - obrazně řečeno -rozproudila krev v žilách. Dokonce s ní začal bydlet. Zdenu jeho nevěra samozřejmě hluboce zasáhla, milovat ho ale nepřestala. A v momentě, kdy chtěla jít dál a začala chodit s Rišem, si David uvědomil, že ona je tou jeho osudovou ženou, kterou stále miluje. Po určité době, kdy si David se Zdenou užívali poklidného manželství se karty obrátili. Zdenu zlákalo pokušení a podlehla řediteli Hejdukovi. Tuto nevěru už manželé neustáli. Zdena se spolu s dětmi odstěhovala na Slovensko a David zůstal sám v Kamenici.

FOTO:  TV Nova

Hanák a Andrea

Zatímco se Gábina léčila na psychiatrii kvůli silně prodělanému šoku, Hanák se sbližoval s kolegyní Andreou. Gábinin stav byl v jednu chvíli totiž natolik vážný, že vidina uzdravení byla minimální, a tak beznadějný Hanák přijal Andreinu pomoc a porozumění. Netrvalo dlouho a jejich přátelství přerostlo v milenecký poměr. Přesto všechno se tito dva na konci poslední série vzali a doktor Hanák konečně skončil pod čepcem. Momentálně jim poklidné manželství narušuje pouze starost o Simonu, které se snaží pomoci vyrovnat se z ošklivého zážiku.

FOTO:  Nova.cz

Jarda a Markéta

Údálost roku, svatba Jardy a Lenky je zrušená. A důvod? Nevěra. Stačila jedna hloupá noc, kde v každé kapce alkoholu číhala osudová chyba. Jardu nemohla Lenka po jeho románku s Markétou ani vystát. Nakonec ale ledy povolily a oba krásnou svatbou „narychlo“ připravili krásný konec celé osmé sezony Ulice. Dnes žijí manželé na okraji města a Jarda občas vypomáhá kamarádce Digi s hlídáním dvojčat.

FOTO:  TV Nova

Bedřich a Lucie

I když si byl Bedřich moc dobře vědom, co by jeho případné vzplanutí k Lucii mohlo znamenat, její přitažlivost byla silnější. Nehledě na to, že je to Aniččina nejlepší kamarádka a že tím ublíží také dětem, Bedřich se do maléru hnal přímo po hlavě. A se zcela zatemněným mozkem. Vše ale nakonec dobře dopadlo a Bedřich je zpět u Aničky.

FOTO:  TV Nova
 

Roman a Tereza

Náhodné setkání na chodbě školy způsobilo nečekané vzplanutí. Roman si původmě myslel, že je Tereza studentka. Nakonec se z ní vyklubala krásná mladá profesorka. Brzy po tomto setkání Tereza podlehla Romanu kouzlu, je totiž úplě jiný než její předchozí partněři. Tereza si je vědoma, že si tímto vztahem hodně zahrává, Roman je totiž ženatý a má rodinu. Romanovu nevěru odhalí jeho dcera Sabina a vše prozradí matce. Roman se sice od rodiny odstěhoval a žije společně s Terezou, bývalá manželka mu ale stále vstupuje do života.

FOTO:  TV Nova
 

Eddie a Zorka

Před lety Eddie zuřil, když se dozvěděl, že Jarda svedl svoji sekretářku Markétu. Jarda u něj byl největší šmejd, který podvedl svou partnerku. Jenže teď se najednou Eddie ocitl ve stejné situaci. Podlehl a strávil noc s kolegyní Zorkou. Jestli se Eddie do Zorky zamiloval nebo to byl pouze momentální zkrat se dozvíme v nejbližší době. je ale jasné, že Zorka bude o Eddieho dál usiloval, je do něj totiž zamilovaná už pěkně dlouho.

FOTO:  TV Nova

Veronika a farář Ryba

Veronika se stala dobrou duší fary. Faráři Rybovi už několikrát vytrhla trn z paty a nezištně mu pomohla, když to nejméně čekal. I farář Ryba několikrát ukázala, že je tím pravým na svém místě. Rád pomůže, když se někdo ocitne v nouzi. Z Veroniky a faráře Ryby se stanou dobří přátelé. Jednoho dne se však Veronika nešikovně řízne a tak ji Ryba okamžitě ošetří. Během toho to mezi nimi zajiskří a políbí se. Veronika se polibku zalekne a uteče. Jak tento románek bude pokrašovat prozradí nejnovější díly seriálu Ulice.

FOTO:  TV Nova

 

Jak jste na tom s nevěrou vy? Odpustili byste ji stejně jako to udělali někteří seriáloví hrdinové? Hlasujte v naší anketě.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady