• TV Nova
  • Ashton Kutcher si během natáčení filmu Jobs prošel peklem! Skončil v nemocnici!

Ashton Kutcher si během natáčení filmu Jobs prošel peklem! Skončil v nemocnici!

Ashton Kutcher si během natáčení filmu Jobs prošel peklem! Skončil v nemocnici!
Zdroj: bontonfilm

Americký herec Ashton Kutcher nejspíš nevzpomíná na natáčení životopisného snímku Jobs úplně pozitivně. Čím vším musel projít a proč nakonec skončil v nemocnici?

Steve Jobs byl jedním z největších vizionářů 20.století, takže se není čemu divit, když v roce 2013 vstoupil do kin snímek Jobs. Slavného zakladatele společnosti Apple nebo filmového studia Pixar ztvárnil herec Ashton Kutcher. Pro něho ale natáčení nebylo úplně příjemné.

 

FOTO:  isifa.com

 

Aby Ashton Kutcher zahrál Jobse co možná nejlépe, rozhodl se, že bude studovat nejen jeho chůzi, ale taky styl života. Přes veškerou snahu, kterou před natáčením i během samotného natáčení Ashton vynaložil, se dostal do nominace anticen Zlatá malina jako nejhorší herec za nepřesvědčivé ztvárnění.

 

FOTO:  bontonfilm

 

Z toho určitě nebyl potěšený! Ashton se totiž dva dny před první klapkou rozhodl, že vyzkouší Jobsovou dietu. Jediné, co konzumoval, bylo čerstvé ovoce. Jelikož na takovou stravu nebyl zvyklý, skončil v nemocnici na selhání slinivky.

 

FOTO:  bontonfilm

 

Na druhou stranu si Ashton určitě zaslouží velkou poklonu. Herec si hlídal každý detail. Jakmile přišel na plac, nejdříve se rozhlédl, zda je vše tak, jak má být. Jeho herecký kolega a představitel Steva Woznika Josh Gad řekl:” Přišel na plac, rozhlédl se a někde úplně vzadu, kam by kamera ani nedohlédla, našel jako rekvizitu nějaký čip a Ashton řekl: “Dejte to pryč, tohle vyrobí až za dva roky.”

 

FOTO:  bontonfilm


Nezapomeňte se dívat na film Jobs a to 2.1. 2016 ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Babyboom na Nově! Komu se v roce 2015 narodil potomek? 

VŮBEC SE NEZMĚNIL! Poznáte roztomilého kluka s buclatými tvářemi?

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady