Jaké budou VÁNOCE na TV NOVA? Těšte se na premiérové i tradiční pohádky!

Televize Nova spolu s tematickými stanicemi nabídne během letošních Vánoc pestrou škálu filmových i animovaných pohádek a tuzemských i zahraničních filmů.

Na Štědrý den se diváci mohou těšit na premiéru české pohádky Tři bratři v režii Jana Svěráka v hlavních rolích s Tomášem Klusem, Vojtou Dykem a Zdeňkem Piškulou. V široké programové nabídce si vyberou všichni milovníci vánoční klasiky, při které si užijí pohodové Vánoce u obrazovek.

FOTO:  TV Nova


Ve svátečním programu televize Nova nebudou chybět oblíbené příběhy, které tvoří nedílnou součást vánočních dnů. Celá rodina si užije kouzelnou atmosféru díky pohádkám, které patří mezi klenoty českého filmového nebe, například S čerty nejsou žerty, Princezna se zlatou hvězdou nebo O princezně Jasněnce a létajícím ševci. V neposlední řadě nabídne hlavní kanál skupiny Nova klasiku jako Císařův pekař a Pekařův císař, Dařbuján a Pandrhola a řadu dalších.

FOTO:  Archiv TV Nova


Děti se mohou těšit na animované filmy Čtyřlístek ve službách krále, Kocour v botách nebo Madagaskar 3. Pro dospělé je připraven výběr filmů napříč žánry, jako je např. Česká spojka, Muži v černém 2, Sněžní psi, dva díly snímku Kamarád do deště a další filmy z české i zahraniční produkce.
Na Štědrý večer si mohou diváci TV Nova vychutnat televizní premiéru hudební pohádky režiséra Jana Svěráka Tři bratři. Sourozenci na cestě za láskou a zkušenostmi prožijí mnoho dobrodružství, překvapení a pobaví diváky laskavým humorem z pera Zdeňka Svěráka.
Na Silvestra se diváci mohou těšit na tradiční Silvestrovské Televizní noviny a program posledního dne letošního roku zpestří sestřih toho nejlepšího z velkolepé pěvecké show SuperStar. Silvestrovský večer publikum TV Nova stráví u velmi úspěšného megakoncertu Michala Davida s názvem Bláznivá noc.

 

 

Vánoce na tematických stanicích skupiny Nova

 

Nova Cinema představí filmovou nadílku, která potěší děti i dospělé. Z dlouhé řady titulů si diváci určitě nesmí nechat ujít filmy Koření života, Norbit, Vévodkyně, Santa má bráchu, Velká vánoční jízda, Petr Pan, Diktátor, Michael Jackson: This Is It, Zahulíme, uvidíme 3, Trosečník nebo trilogii Matrix.

 

FANDA přinese retro klasiku jako Tucet špinavců, Útěk z Alcatrazu a Mortal Kombat – Boj na život a na smrt. Silvestrovský večer bude na Fandovi ve znamení westernů. Fanoušky NHL čeká na FANDOVI hokejová oslava nového roku s tradičním zápasem Bridgestone NHL Winter Classic, tentokrát mezi Boston Bruins a Montreal Canadiens, který se odehraje v pátek 1. ledna 2016 od 19.00 hodin.

FOTO:  oficiální zdroj


SMÍCHOV nabídne v premiéře seriál Tři kluci a nemluvně. Nepřeruší sérii oblíbených sitcomů Přátelé, Dva a půl chlapa, Pravidla zasnoubení, Ženatý se závazky, v rámci pásma Smíškové uvede animované seriály Tučňáci z Madagaskaru, Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví, Spongebob v kalhotách, Štěně jménem Scooby Doo.

 

TELKA uvede bohatý program ze zlatého fondu zábavy archivu televize Nova. Diváci se mohou těšit na koncert Karla Gotta z Lucerny, Zlatou mříž, Skopičiny, Bílé Vánoce Lucie Bílé a spoustu dalších zábavných pořadů.

 

Speciální vánoční program si užijí také sportovní fanoušci, kteří si 25. prosince na NOVA Sport 2 budou moci vychutnat mimořádný den s NBA, kdy jim prémiová sportovní stanice přinese hned tři navazující zápasy: od 18:00 Miami Heat – New Orleans Pelicans, od 20:30 uvidí souboj mezi Oklahoma City Thunder a Chicago Bulls a na závěr od 23:00 utkání mezi Golden State Warriors a Cleveland Cavaliers.

 

 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady