Průběžné výsledky Českého slavíka Mattoni 2015

Průběžné výsledky Českého slavíka Mattoni 2015
Zdroj: TN.cz

Tento rok se můžete těšit na jubilejní padesátý ročník předávání nejprestižnějších cen české hudební scény. Hlasování v anketě Český slavík Mattoni je zhruba v polovině. Již teď se ale můžete podívat na průběžné výsledky v hlavních kategoriích, které zveřejnila pořádající agentura Musica Bohemica.

Protože pořadí na jednotlivých místech je tajné až do vyhlášení výsledků, byla jména těch, kteří jsou zatím v první osmičce seřazena v abecedním pořadí.

Prvních osm podle abecedy:

ZPĚVAČKY
Absolonová Monika
Anna K.
Bílá Lucie
Farna Ewa
Gunčíková Gabriela
Jandová Marta
Langerová Aneta
Vondráčková Lucie

ZPĚVÁCI
Bárta Václav (Noid)
Brzobohatý Ondřej
David Michal
Gott Karel
Klus Tomáš
Krajčo Richard
Landa Daniel
Ortel Tomáš

SKUPINY
Divokej Bill
Chinaski
Kabát
Kryštof
Mandrage
Olympic
Ortel
Tři sestry
 

FOTO:  TN.cz

Zajímavostí letošní ankety je, že jde o jubilejní, padesátý ročník a současně dvacátý ročník od jejího obnovení po čtyřleté pauze v roce 1996. A aby těch kulatých čísel nebylo málo, pokud se v kategorii zpěváků podaří zvítězit Karlu Gottovi, bude to jeho už čtyřicátý Zlatý slavík.

Slavnostní vyhlášení vítězů se bude konat v sobotu 28. listopadu 2015 ve 20.20 hod. ve Státní opeře v Praze v přímém přenosu TV Nova. Moderátorem akce bude Libor Bouček. Předáni budou Zlatí slavíci v kategorii Zpěvák, Zpěvačka, Hudební skupina a Absolutní slavík.

Ocenění rovněž převezmou vítězové kategorie Objev roku, Slavíci bez hranic, Hvězda internetu a dalších. V programu živě vystoupí Lucie Bílá se skupinou Arakain, Lucie Vondráčková, Michal Hrůza, Xindl X, hudební skupina Jelen, Slza a další.
Jeden z hlasujících vyhraje letecký zájezd pro dva do Turecka s CK Alexandria.

Další zajímavosti, zejména z minulých ročníků ankety, najdete na www.ceskyslavikmattoni.cz.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady