Proč museli Brandonu Routhovi ze SUPERMANA zmenšit přirození? To vás překvapí!

Proč museli Brandonu Routhovi ze SUPERMANA zmenšit přirození? To vás překvapí!
Zdroj: isifa.com

Supermana znají děti i dospělí po celém světě. Nejznámější komiksový hrdina se postupně stal i oblíbenou postavou filmových pláten. O hrdinovi s červeným pláštěm již bylo natočeno několik celovečerních filmů. Co jste ale nevěděli?

Úplně první hraný film s hlavní postavou Supermana byl natočený již v roce 1948. Film nesl název Superman a sklidil velký úspěch! A tak vznikala řada pokračování.

Christopher Reeve jako Superman v roce 1978

 

 

Do role Supermana z roku 1978 vybrán tenkrát neznámý Christopher Reeve. Aby byl do role obsazen, musel herec slíbit, že za dva měsíce přibere 20 kg svalové hmoty. Do tréninku se Reeve ponořil opravdu naplno. Podařilo se mu vypracovat tak, že na konci natáčení nebyl oproti fotkám ze začátku vůbec k poznání. Tvrdý fyzický trénink se mu opravdu zalíbil, protože se během filmu nenechal zastupoval kaskadérem a na všechny akrobatické kousky poctivě trénoval. Tvůrci filmu si byli úspěchem natolik jistí, že již během natáčení Supermana zárověň začali natáčet i film Superman 2. Christopher Reeve se tak stal Supermanem na plátně hned čtyřikrát.

 

UŽ BRZY! Televizní obrazovku Novy ovládne seriál Atentát!

 

FOTO:  Warner Bros

 

Superhrdina se opět objevil na filmovém plátně až v roce 2006 ve filmu Superman se vrací. Christophera Reeva zde v hlavní roli vystřídal herec Brandon Routh. I on musel na roli Supermana tvrdě trénovat. Trénoval tak poctivě, že přibral mnoho svalové hmoty a během natáčení musel nosit speciální oblek, který jeho svaly opticky zmenšoval. Ačkoliv nosil speciální oblek, vypadal hercův rozkrok v obleku příliš velký a tak mu ho tvůrci pomocí počítače zmenšili.

 

Ve snímku Superman se vrací ztvárnil superhrdinu Brandon Routh

FOTO:  Oficiální zdroj

 

Nepřehlédněte:
Božská Pomáda: Jak dnes vypadá Sandy a Danny? Jsou pořád neuvěřitelně sexy!

Hyperaktivní Jirka Mádl je muž mnoha zájmů. Podívejte se, co všechno stíhá!

TO SE POVEDLO! Fanynka SuperStar nakreslila karikaturu porotců!


 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady