STAR TREK a jeho skrytá tajemství! Čím potěšil fanoušky Star Wars?

STAR TREK a jeho skrytá tajemství! Čím potěšil fanoušky Star Wars?
Zdroj: FDB.cz

Star Trek přináší příběh o první výpravě mladé posádky na palubě hvězdné lodi U.S.S. Enterprise. Podívejte se na zajímavosti, které tento film skrývá. Budete se překvapeni.

Filmů a seriálů s názvem Star Trek bylo natočeno nespočet. Všechny byly vždy u fanoušků velmi populární. O popularitě filmu z roku 2009 svědčí fakt, že se stal nejúspěšnějším a nejvýdělečnějším filmem v celé historii Star Treku. 

FOTO:  Oficiální zdroj


Film s prostým názvem Star Trek však vzbudil obdiv i u filmových kritiků. Všechny filmy Star Trek nasbíraly dohromady celkem 14 nominací na Oscara. Star Trek z roku 2009 je však jediný, kterému se nominaci podařilo přeměnit v opravdovou cenu. Film získal ocenění v kategorii make-up.

 

Nepřehlédněte:
UŽ BRZY! Televizní obrazovku Novy ovládne seriál Atentát!
 

Jeden z scénáristů Roberto Orci se na psaní scénáře připravoval velmi svědomitě. Předem se podíval na všech 79 epizod původního seriálu a samozřejmě všechny do té doby natočené Star Trek filmy. Pokud měl i po takové přípravě nějaké pochybnosti, konzultoval je s oddanými fanoušky.
 

FOTO:  Oficiální zdroj

 

„Pokud eliminujete nemožné, cokoli zůstane, ať už jakkoli nepravděpodobné, musí být pravda.“ Slavnou hlášku Sherlocka Holmese ve filmu cituje jedna z hlavních postav Spock. Hlášku si Spock zřejmě oblíbil, jelikož z jeho úst zazněla již ve filmu Star Trek VI: Neobjevená země. Ovšem nejen jemu se zalíbila, v seriálu Star Trek: Nová generace ji vysloví i Data.
 

FOTO:  Oficiální zdroj
 

Ve filmu si přijdou na své i fanoušci jiných sci-fi filmů odehrávajících se ve vesmíru. Když totiž ve scéně, kdy loď Enterprise přilétá na Vulcan, prolétá kolem trosek vesmírných lodí, je z velitelské kabiny vidět letící robot R2D2 ze Star Wars.

Na nové dobrodružství Spocka i kapitána Kirka se podívejte již tento pátek 25.9. ve 20:00 na Nova Cinema.

 

Čtete také:

Nejžhavější kriminalistky: Od které byste se nechali zatknout? Hlasujte!

 Herečka Cameron Diaz je nejnebezpečnější celebritou internetu! Proč?

 Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? VIDEO
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady